خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت بررسی اصول معماری پایدار در اقلیم روستایی

   تعدادبرگ: 21 اسلاید   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  10


 موضوع پایداری و برنامه ریزی و طراحی مکانهای پایدار در سالهای اخیر، بخش وسیعی از ادبیات معماری و شهرسازی را به خود اختصاص داده است. در حیطه نظری آموزه ها و انگاره های زیادی به وسیله محافل علمی، نهادها و ارگانها ارائه شده است.
 
از جمله: انگاره شهر فشرده Compact City، شهرهوشمند Smart City، شهر سبز Green City، شهر نوسنتی New Traditional City، اکو شهر Eco City و غیره. بسیاری از دانشمندان و تحلیلگران معتقدند که پایداری مستلزم یک تحول در فکر و یا یک تغییر بنیادی در نحوه تفکر و عمل ماست. اماکمتر کسی ازاین فراتر رفته و خصوصیات چنین تحولی را بیان می کند. در واقع با وجود این که در چارچوب تئوری و فلسفی به بحث پایداری بسیار پرداخته شد، چگونگی دستیابی به آن و راهکارهای ارتقای پایداری در سکونتگاهها روشن و ملموس نبود.
 
زندگی در سکونتگا ههای پایدار، مکا نهای جذاب و بی نظیر (به ویژه بعد از اینکه واقعیت اثرات سوء انقلاب صنعتی به وضوح درک شد) همواره از ایده آل های مردم بوده است. فلسفه اولیه مطرح شدن محلات پایدار را می توان به رایموند آنوین Raymond Unwin و ابنزر هوارد در جنبش باغشهر و سپس طرح واحدهای همسایگی کلرنس پری Clarence Perry منسوب کرد. شهر پایدار، شهری است که دارای چنان پایه اقتصادی باشد که نه تنها کمترین اثر نامطلوبی بر محیط زیست نداشته بلکه در احیا و ارتقای کیفیت آن نیز مؤثر باشد. پایداری و شهر پایدار جانشین موجه و معقول برای شهرسازی مخرب قرن سیستم است
 
در تعریفی دیگر، سکونتگاه پایدار، سکونتگاهی است که در آن بهبود و ارتقای کیفیت زندگی انسانها در هماهنگی با ارتقا و حفظ سلامتی سیستمهای اکولوژیکی حاصل می شود و در آن پایه صنعتی یک اقتصاد سالم، سلامت سیستمهای انسانی و اکولوژیکی را تضمین میکند.
 
این پروزه مناسب برای درس معماری همساز با اقلیم مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در قالب یک فایل پاورپوینت تقدیم حضور شما عزیزان می گردد.


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود پاورپوینت , بررسی اصول معماری پایدار , در اقلیم روستایی,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود معماری همساز با اقلیم - بام سبز,پاورپوینت
دانلود بررسي اقليم و معماري،بادگيرها در اقليم گرم و خشك ,پاورپوینت
دانلود انرژی خورشیدی,پاورپوینت
دانلود پاورپوینت معرفی کامل دیوار ترمپ
پاورپوينت ذخيره سازي انرژي در معماري سنتي

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد