خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود تحقیق معماری ژنتیک (معماری ژنتیکی ),پاورپوینت

   تعدادبرگ: 51   قیمت: 20000 تومان     تعدادمشاهده  8


تعریف علمی ژن 

ژن، عامل موجود درکروموزوم که ناقل صفات ارثی است.
•ژنتیک

 پيدايشي، تكويني، وابسته به پيدايش يا اصل هر چيز، مربوط به تولید و وراثت در روانشناسي به معناي؛ ژنی ،ارثی و یا تکوینی
•Bio

وابسته به زيست يا زيست شناسي، زيست، زيوا       
•Mimetic

وابسته به تقليد، تقلیدی
•Biomimetic

تقليد از زيست بوم و محيط زيست

 
•ژنتيك در حقيقت شروع يك انتقال و واگذاري است كه معماران حتما بايد بدان توجه داشته باشند. در ژنتيك ،معماري نوعي اطلاعات پيچ در پيچ يا به عبارت بهتر يك ماتريس جهاني است كه خود توليد و خود سازمان مي دهد بنابراين بسيار متاثر از تحولات ژنتيكي خواهد بود.
 
•امروزه تمايل بيشتر به ساختمان هاي انعطاف پذير و در نظر گرفتن ساختمان به عنوان يك ارگانيسم زنده مي باشد، ايده زندگي و حركت جايگزين انتزاع، تغيير ناپذيري و سكون مي شود، شدن به جاي بودن!
 

معرفي يك معمار

Dennis Dollens
•دنيس دالنس؛ معمار و نويسنده كتا بهاي ”ديجيتال به آنالوگ“ و ”معماري ژنتيك“ و ”به سوي معماري تقليد زيستي“، فارغ التحصيل شده از دانشگاه بين المللي كاتولونيا واز مدرسان مدرسه معماري UIC در بارسلونا در رشته معماري ژنتيك مي باشد. وي تحقيقات گسترده اي را در زمينه هاي تقليد زيستي و كاربرد ژنتيك درمعماري انجام داده است كه در زيربه نمونه هايي از آن اشاره خواهد شد.

طراحي تقلید زيستي
•تقليد زيستي براي معماري و طراحي در دانشگاههاي مشخصي به عنوان روشي براي تقويت دوباره طراحي در پاسخ به محيط زيست و حفاظت آن،از نظر غير سمي و يا كمتر سمي بودن و از نظر محاسباتي و زيست شناختي هوشمند مورد آزمايش قرار مي گيرد. اين تحقيق به منظور دستيابي به تعدادي پيشنهادات براي استفاده ازتقليد زيستي ويژه كه بر اساس نوع ارتباط آن با ديجيتال مجازي و ديجيتال توليد مي باشد انجام شده است.
•هدف ديگر بررسي نحوه استفاده دانشجويان از موضوعات مورد علاقه خود در سيستم هاي طبيعي و  زيست شناسي براي طراحي شبيه سازي است و اينكه جگونه آنها را تحقيق و توليد كرده و در نهايت آن شيوه را تبديل به روشي كنند  كه بصورت طراحي تجربي و با استفاده از مصالح زيستي پيشرفته و بصورت سيستم هايي تركيب از زيست و طبيعت نمايان شود.
طراحي تقليد زيستي چيست؟
 
•روش كار در دانشگاه UIC بدين صورت است كه دانشجويان را با نمونه هايي از كارهاي علمي كه به خواص سيستمهاي زنده توجه مي كنند آشنا مي شوند تا ويژگي مطلوب آنهارا مورد قياس قرار داده و پاسخي جديد براي صنعت و تكنولوژي، تركيب كرده و بسازند.
• طراحان ممكن است به فضا، ماده و كيفيات سازه اي صدف ها، گياهان يا استخوانها براي نشان دادن ارزش تحقيق خود، توجه كنند. چنين در گيري اي با روند و تحقيق سرانجام زماني كه فرمهاي پيش بيني شده با الهام از طبيعت را آشكار ميكنند، منجر به ملاحظات عميق يك نفر در خواص طبيعي موجود در روشهاي پاسخ گو به محيط زيست مي شود..................
چرا تقليد زيستي را طراحي كنيم؟
 
 
طراحي تقليد زيستي پلي است كه ميتواند بر روي مسيري به سمت طراحي پيوندي  با محيط زيست، تخصص طراحي و معماري رابه هم متصل كند. طراحي تقليد زيستي مي تواند به معاني تكنولوژي براي ساخت ديجيتالي و ...........


کلمات کلیدی مرتبط:
عریف علمی ژن , ,ژن، عامل موجود , درکروموزوم ,ناقل صفات ارثی , ,•ژنتیک , , پيدايشي، تكويني، , وابسته به پيدايش ,اصل هر چيز، , مربوط به تولید ,وراثت در روانشناسي ,معناي؛ ژنی ، ,ارثی و یا تکوینی ,•Bio , ,وابسته به زيست ,زيست شناسي، , زيست، زيوا ,•Mimetic , ,وابسته به تقليد، تقلیدی,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی نظریات ارسطو در معماري
بررسی طبیعت منبع الهام بخش معماری
پاورپوینت بررسی تاثير فرهنگ بر معماري
پاورپوینت بررسی الگوهای معماری و طبیعت
پاورپوینت بررسی معماری خانه حلزونی پروژه انسان طبیعت معماری
پاورپوینت بررسی اصول و راهکارهای طبيعت در طراحي معماری
پاورپوینت برداشت از طبیعت در طراحی ، سازه در معماری
پاورپوینت بررسی معماری برج درختی محیط بانان در گلن ژان ، ایالات متحده اثر معماران: میثون
پاورپوینت بررسی انسان سنگ معماری
پاورپوینت بررسی قرآن ، طبیعت ، معماري
پاورپوینت بررسی رابطه متقابل معماری و طبیعت
پاورپوینت پروژه انسان طبیعت معماری با موضوع درخت
دانلود بررسی پاورپوینت انسان و طبیعت در معماری با موضوع مورچه به همراه کلیپ بسیار مناسب از لانه مورچه
پاورپوینت بررسی لانه سازی عنکبوت
پاورپوینت بررسی ایده های و الگوهای تعامل با طبیعت در معماری
دانلود بررسی پاورپوینت بررسی لانه سازی زنبورعسل و مرغ تاق نصرت
دانلود بررسی پاورپوینت فضای سبز برای مجتمع های مسکونی
دانلود بررسی پاورپوینت بحران طبیعت
دانلود بررسی پاورپوینت کانسپت ، استعاره
دانلود بررسی پاورپوینت امپراطوری مورچه ها و الگو برداری از شهرسازی مورچه ها

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد