خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود بررسی معماری و طبيعت،pdf

   تعدادبرگ: pdf   قیمت: 10000 تومان     تعدادمشاهده  11


طبيعت دستاورد بهترين معمار يعني خداوندگار است و اغلب براي معماران بهترين سرچشمه الهام بوده است. بشر در طول تاريخ از هنگامي که سرپناه، مسکن، محل زيست، محل کار و يا هر نوع فضايي را ساخته و مورد بهره برداري قرار داده، هميشه عوامل طبيعي در اين ساختار يک اصل مهم و اساسي براي او بوده اند. معماري انسان در اين دوران تاريخي آگاهانه دو موضوع فرم و عملکرد را آشکارا در برداشته است.
به کارگيري فرم هاي طبيعي در معماري، نشانه گرايش انسان به آثار خلقت و تاثيرات آن است. از سوي ديگر فرم هاي طبيعت در گذشته از نقش موثرشان چه در زمينه عملکردي و چه در باب زيبايي، از احترام و تقدس در فرهنگ ها و اقوام ملل مختلف برخوردار بوده اند. به عنوان مثال حيوانات و پرندگان در کشورهاي مختلف و در آيين ها و جوامع گوناگون بنا به گذشته فرهنگي آنها، هر يک تقدسي خاص داشته اند. به گفته پل کله نويسنده و نقاش سوييسي (1940-1879)، ارتباط با طبيعت ضروري ترين شرط براي هنرمند است. هنرمند انسان است: او خود طبيعت است، بخشي از طبيعت و در ميان فضاي طبيعي.
طبيعت در بسياري از راهبردهاي منتهي به خلاقيت معماري تاثير مي گذارد. طبيعت هميشه در همه جا حاضر و طبقه بندي ناپذير و به مثابه ابزاري بسيار قدرتمند براي الهام بخشي، است. حضور آن در استعاره، تقليد، تغييرپذيري فرم و مصالح معماري آشکار است.

 

 

 

 

 

دانلود بررسی معماری و طبيعت،pdf


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود , بررسی , معماری ,طبيعت ,،pdf,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی الگوهای معماری و طبیعت
پاورپوینت پروژه انسان طبیعت معماری با موضوع درخت
دانلود بررسی اصول سامانه ای و فراسامانه ای در معماری
دانلود بررسی انسان طبیعت معماری
دانلود بررسی مبانی شناخت و خلاقیت
دانلود بررسی معماری بیونیک (انسان-طبیعت-معماری)
دانلود بررسی معماری پایدار
دانلود بررسی خانه های خورشیدی
پاورپوینت بررسی الگوبرداری و الهام از طبیعت در معماری
پاورپوینت بررسی تاثیرات رنگها در طبیعت و معماری
دانلود بررسی لانه سازی زنبورعسل و مرغ تاق نصرت پاورپوینت
دانلود بررسی طراحی و اجرای طبیعت سبز در معماری پاورپوینت
پاورپوینت بررسی تاثیر و نقش هندسه در طبيعت
دانلود بررسی الهام از فرم موجودات زنده در طراحی معماری پاورپوینت
دانلود بررسی تفاوت معماری انسان با مورچه در معماری بیونیک پاورپوینت
دانلود بررسی آب در معماری فایل پاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری سبز و پایدار ، انسان طبیعت معماری
دانلود بررسی الگوبرداري سازه اي از طبيعت پاورپوینت
دانلود بررسی معماری بیونیک انسان پاورپوینت
دانلود بررسی درخت و معماری پاورپوینت

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد