خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی تاثیرات رنگها در طبیعت و معماری

   تعدادبرگ: 133 اسلاید   قیمت: 8500 تومان   حجم فایل: 964 kb  تعدادمشاهده  10


پاورپوینت بررسی تاثیرات رنگها در طبیعت و معماری

رنگ یک عنصر جامع از دنیای ما است، نه فقط در محیط طبیعی بلکه در محیط معماری ساخته شده. رنگ همیشه در روند تکاملی انسان نقش داشته است. محیط و رنگ آن درک می شوند و مغز به آنچه که بر مبنای عینی و ذهنی درک می کند، پردازش می کند و قضاوت می کند. تأثیر روانشناختی، ارتباطات، اطلاعات و تأثیرات آن بر روی روان، جنبه هایی از فرآیندهای قضاوت ادراکی ما است. از این رو، اهداف طراحی رنگ در یک فضای معماری صرفا به دکوراسیون نمی رود.
به ویژه در دهه گذشته، مشاهدات تجربی و مطالعات علمی ثابت کرده اند که واکنش انسان-محیط زیست در محیط معماری به درصد زیادی بر اساس درک حسی از رنگ است. این مطالعات شامل رشته های روانشناسی، روانشناسی معماری، روانشناسی رنگ، روانشناسی عصبی، ارگونومی بصری، روانشناسی و غیره است. به طور خلاصه، آن را تایید می کند که واکنش انسان به رنگ کل - آن را به ما روان شناختی و فیزیولوژیکی تاثیر می گذارد.
فابر بیرن آمریکایی، پدر روانشناسی رنگی (نویسنده رنگهای OSHA) و نخستین که در سال 1936 در زمینه مشاوره رنگ مشغول به کار شد، در نظر گرفته است: "مطالعه رنگ اساسا علمی ذهنی و روانشناختی است رنگ خودش به احساسات اشاره دارد. "

رنگ یک ادراک حساسی است و به عنوان هر ادراک حساسیتی، دارای اثراتی است که نمادین، انجمنی، سینتیستی و احساسی هستند. این منطق خودآزمایی شده توسط تحقیقات علمی ثابت شده است. از آنجا که بدن و ذهن یک موجودیت هستند، جنبه های عصبی-روان شناختی، اثرات روانشناختی، ارگونومی بصری و اثرات روانی رنگ، اجزای ارگونومی رنگ است. اینها ملاحظات هدف طراحی هستند که تقاضای پایبندی به حفظ سلامت روانی و فیزیولوژیکی انسان را در محدوده انسان ساخته شده خود دارند. طراح و طراح رنگ وظیفه دانستن اینکه چگونه پذیرش تحریک بصری، پردازش آن و پاسخ های ناشی از آن به همراه سیستم هورمونی، بهترین امکانات را برای رفاه انسان ها ایجاد می کند. این امر در محیط های متنوع مانند امکانات پزشکی و روانپزشکی، دفاتر، کارخانه های صنعتی و تولیدی، امکانات آموزشی، خانه های سالمندان، امکانات اصلاحی و غیره بسیار مهم است. هر کدام درون خود دارای وظایف و زمینه های مختلفی هستند. و....


کلمات کلیدی مرتبط:
تاثیرات رنگها در طبیعت و معماری ,پاورپوینت بررسی ,رنگ یک عنصر ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری برج درختی محیط بانان در گلن ژان ، ایالات متحده اثر معماران: میثون
پاورپوینت بررسی رابطه متقابل معماری و طبیعت
پاورپوینت بررسی الگوبرداری و الهام از طبیعت در معماری
پاورپوینت بررسی کندو زنبورعسل
پاورپوینت بررسی معماری سبز ، رابطه ی طبیعت و ساختمان ، طراحی معماری و عوامل طبیعی
پاورپوینت بررسی تاثیر و نقش هندسه در طبيعت
پاورپوینت بررسی معماری سبز و پایدار ، انسان طبیعت معماری
پاورپوینت بررسی معماری برج کج پیزا
پاورپوینت بررسی تاثیر طبیعت بر پیدایش معماری

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد