خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خانه حلزونی پروژه انسان طبیعت معماری

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  17


پاورپوینت بررسی معماری خانه حلزونی پروژه انسان طبیعت معماری

این طراحی عجیب و غریب در نزدیکی مکزیکو سیتی، اشکالی از آبزیان را به معماری تبدیل می کند. خانه ناتیلوس که توسط معمار مکزیکی Javier Senosiain Organic Architecture طراحی شده است، معماری مدرن را با هنر معاصر ترکیب می کند و به رده "اثر ارگانیک" معمار با الهام از دریا تعلق دارد.
در سال 2007 تکمیل شد، زندگی اجتماعی در مسکن بدون تقسیم بندی جریان دارد، با اثاثیه ای که بخشی از همان خانه است، و باعث می شود ساکنان و مهمانان آن یکپارچه شده و بخشی از طبیعت احساس کنند، مانند یک حلزون ساکن. خانه ناتیلوس هیچ چیز تحمیلی نیست، به جای شکل دادن به آن، چیزها به کشف راه خود کمک می کنند.
پروژه ای که برای یک زوج و دو فرزندشان ساخته شده است در شهرداری ناوکالپان د خوارز، ایالت مکزیک ساخته شده است. کاملاً با محیط طبیعی که خانه ناتیلوس را احاطه کرده است، توسط ساختمان های بلندتری احاطه شده است، به جز سمت غرب، که از آنجا می توانید مناظر زیبایی از کوه ها را ببینید.
خاویر سنوسیاین توضیح داد که از اولین طرح‌ها، کاشت ساختمان در پس‌زمینه ملک مشخص می‌شود و دسترسی عابران پیاده و وسایل نقلیه جلویی و همچنین باغ بیرونی را ترک می‌کند. علاوه بر این، یک نما سنتی باقی مانده بود اما یک نما پنجم، عرشه ها به زبان معماری اضافه شد.
و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه حلزونی ,پروژه خانه حلزونی ,خانه حلزونی انسان طبیعت معماری ,پاورپوینت خانه حلزونی ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد