خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت معماری زنبور عسل

   تعدادبرگ: 40 اسلاید   قیمت: 6000 تومان   حجم فایل: 2999 kb  تعدادمشاهده  8


معماری زنبور عسل
 
این فایل به صورت پاورپوینت و شامل ۴۰ اسلاید می باشد.
 
گوشه ای از مطلب :
 
کارگرها که اصلی ترین وظایف را در کندو به عهده دارند بیشترین جمعیت یک کندو را تشکیل می دهند.
 
یک زنبور کارگر از ابتدای تولد به مدت ۱۲ روز کار پرستاری شفیره ها و لاروها و همچنین کار نگهبانی مجموعه را به عهده دارد. پس از این مدت به مدت ۹ روز کار معماری و   خانه سازی را انجام می دهد و پس از این مدت به مدت ۱۵ روز برای تهیه مواد مورد نیاز برای مجموعه پرواز میکند.
 
زنبور نر که یک گروه دیگر از ساکنان میباشد از لحاظ جسمی مقداری از زنبور کارگر بزرگتر ولی از ملکه کوچکتر میباشد.
 
ملکه که دیگر نوع زندگی کننده زنبور در کندو می باشد و لحاظ جسمی از دو نوع دیگر بزرگتر میباشد به عنوان رهبر وظیفه های اصلی هدایت و کنترل کندو را به عهده می گیرد.
 
موم مصالح ساختمانی و مواد اولیه ساختن انواع حجره توسط زنبور است. این ماده که از منافذ روی شکم زنبور کارگر که توسط پاهای عقبی قیچی می شود تولید می شود. 
 
 سازه های ژئودزی که از فرم شش ضلعی استفاده شده است.( نمایشگاه جهانی اکسپو غرفه آمریکا. باکسمینتر فولر)
 
روش تهویه که در این روش تعدادی از زنبورها به قسمت بیرونی کندو در جلو درب رفته با بال زدن سریع هوا را به داخل کند و هدایت می کنند. هم چنین در داخل کندو تعدادی دیگر از زنبورها با بال زدن خود هوای وارد شده را داخل کندو به جریان در می آورند تا کندو خنک شود و همزمان با آن تعدادی دیگر که در کنار دریچه های تهویه قرار گرفته اند که ارتفاع این دریچه ها بالاست به وسیله بال زدن هوای گرم را خارج کنند و این چرخه همواره وجود دارد. 
 
این فایل شامل :
 
    کارگرها
    زنبور نر
    ملکه
    آیه ۶۸ و ۶۹ سوره نحل
    موم
    استفاده از فرم شش ضلعی توسط زنبور برای تهیه سلول
    بره موم
    تهویه و تنظیم شرایط محیطی
    روش تهویه
    پرواز یک زنبور
    نمونه های کاربردی
    دو یخچال قدیمی در کاشان
    نمایشگاه جهانی اکسپو غرفه آمریکا. باکسمینتر فولر
    کلیسای سانتا ایوو
    تیرهای لانه زنبوری
    مقرنس کاری های مساجد
    استفاده از فرم ۶ ضلعی برای کاشی کاری و موزاییک کاری
    پلان ۶ ضلعی برای طراحی آب نماها
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری زنبور عسل ,کارگرها ,زنبور نر ,ملکه ,آیه ۶۸ و ۶۹ سوره نحل ,موم ,استفاده از فرم شش ضلعی ,بره موم ,تهویه و تنظیم شرایط محیطی ,روش تهویه ,پرواز یک زنبور ,نمونه های کاربردی ,دو یخچال قدیمی در کاشان ,نمایشگاه جهانی اکسپو غرفه آمریکا ,باکسمینتر فولر ,کلیسای سانتا ایوو ,تیرهای لانه زنبوری , مقرنس ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت معماری زنبور عسل
پاورپوینت کندو - انسان طبیعت معماری

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد