خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری خانه ریتفلد شرودر اثر گریت ریتولد در شهر اوترخت هلند

   تعدادبرگ: 54 اسلاید   قیمت: 15000 تومان   حجم فایل: 1559 kb  تعدادمشاهده  134


پاورپوینت بررسی معماری خانه ریتفلد شرودر اثر گریت ریتولد در شهر اوترخت هلند

این خانه از بسیاری جهات منحصر به فرد است. این تنها ساختمان از نوع خود در خروجی ریتولد است، و همچنین با دیگر ساختمان‌های مهم جنبش مدرن اولیه، مانند ویلا ساووی توسط لوکوربوزیه یا ویلا توگندات اثر میس ون در روهه تفاوت دارد. تفاوت به ویژه در برخورد با فضای معماری و درک عملکردهای ساختمان نهفته است. بسیاری از معماران معاصر عمیقاً تحت تأثیر خانه شرودر قرار گرفتند و این تأثیر تا به امروز باقی مانده است.

کیفیت Rietveld Schröderhuis در این است که ترکیبی از مفاهیم طراحی در معماری مدرن را در یک لحظه معین از زمان ایجاد کرده است. بخشی از کیفیت خانه انعطاف پذیری آرایش فضایی آن است که امکان تغییرات تدریجی در طول زمان را مطابق با تغییرات عملکردها فراهم می کند. در عین حال، این ساختمان دارای شایستگی های هنری بسیاری است و تصویر بصری آن به شدت بر طراحی ساختمان در نیمه دوم قرن بیستم تأثیر گذاشته است. فضای داخلی و مبلمان بخشی جدایی ناپذیر از طراحی آن است و باید به رسمیت شناخته شود.
Rietveld Schröderhuis در حاشیه شهر اوترخت نزدیک به حومه شهر، در انتهای ردیف خانه های قرن بیستم قرار داشت. روی دیوار خانه آجری مجاور ساخته شده است. منطقه فراتر از خانه توسعه نیافته باقی ماند، زیرا دارای خطوط دفاعی هلندی قرن نوزدهمی بود که هنوز در آن زمان مورد استفاده قرار می گرفت.


فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلي خانه ریتفلد شرودر

طرح معماري خانه ریتفلد شرودر

کانسپت طراحي خانه ریتفلد شرودر

فضاهاي خانه ریتفلد شرودر

تصاويرفضاهاي داخلي خانه ریتفلد شرودر

تصاويرنماهاي بيروني خانه ریتفلد شرودر

پلانهاي معماري خانه ریتفلد شرودر

مقاطع معماري خانه ریتفلد شرودر

نماي معماري خانه ریتفلد شرودر

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,خانه ریتفلد شرودر ,گریت ریتولد در شهر اوترخت هلند ,پاورپوینت خانه ریتفلد شرودر ,نمونه موردی خانه ریتفلد شرودر ,نمونه مشابه خانه ریتفلد شرودر ,مشخصات کلي خانه ریتفلد شرودر ,طرح معماري خانه ریتفلد شرودر ,کانسپت طراحي خانه ریتفلد شرودر ,فضاهاي خانه ریتفلد شرودر ,تصاويرفضاهاي داخلي خان,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود بررسی خانه ی شرودر – گریت ریتولدپاورپوینت
دانلود بررسی دیدنی های باکو ,اسمان خراشها و میراث تاریخی پاورپوینت
دانلود بررسی۱۰ شاهکار معماری باروک پاورپوینت
دانلود بررسی خانه باتلو شاهکار آنتونی گائودی پاورپوینت
دانلود بررسی ساختمان اپرای سیدنی پاورپوینت
دانلود آنالیز نمونه موردی مدرسه ( مدرسه معماری کوپر یونیون نیویورک ),پاورپوینت
مدرسه معماری , کوپریونیون, نیویورک پاورپوینت
پاورپوینت موزه لوور پاریس

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد