خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی بنای دروازه اروپا

   تعدادبرگ: 20 اسلاید بهمراه پلان و نقشه   قیمت: 6000 تومان     تعدادمشاهده  5


پاورپوینت بررسی بنای دروازه اروپا 
 
 
برج اداری دوقلو پوئرتادو یا همان دروازه اروپا (Puerta de Europa) در مادرید اسپانیا در فاصله سالهای 1989 تا 1996 ساخته شد. برجی که اصول اولیه ساخت و ساز آسمان خراش ها را ندیده گرفت و برخلاف معمول، ساخته شد.
 
دروازه اروپا توسط معماران آمریکایی، فیلیپ جانسون و جان بیرگ طراحی و ساخته شد. این دو برج در نزدیکی و با کمی عقب نشینی از یکی از مهم ترین بلوارهای مادرید ساخته شد. جانسون و بیرگ به دنبال کشف راه های غیر متعارف به منظور تحقق بخشیدن به مناسب ترین حالت ممکن بودند. بنابراین تصمیم گرفتند تا با کمک  مهندس سازه(Leslie E)، طرح پیشنهادی شان را تکمیل کنند. رابرتسون (Robertson) و فومنتو (Fomento) هم در ساخت به آنها کمک کردند. و آنچه که در آخر ساخته شد، محصول یک کار تیمی فوق العاده دقیق و بی نظیر بود.
 
بلندی برج ها 114 متر و بر روی شیبی 15 درجه قرار گرفتند. سازه فولادی برج، بر تقویت ساختارش تاثیر بسزایی داشت. اصولا سازه ها در زیر مصالح نما پوشیده و پنهان می شوند ولی تیم طراحی تصمیم به برجسته کردن این عناصر و نمایش آن برای همه ی عابرین پیاده گرفتند. ساختار اولیه با فولاد ضد زنگ و با اجزای افقی و عمودی ساخته شد و در نهایت با رنگ قرمز پوشیده شد.
 
و اما در مورد انحراف برج، هر دو معمار به شکستن قالب خط عمودی علاقه نشان دادند و لذا محور را با کمی انحراف در نظر گرفتند. این آسمان خراش به نحوی بسیار مطلوب؛ خود را با بولوار و میدان روبرویش تعریف کرده است و به عنوان دروازه متافیزیکی اروپا عمل می کند. این دو آسمان خراش نماد شجاعانه ی سرپیچی از قوانین رایج و بدون شک الهامی برای دیگر ساختمان ها بودند.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی بنای دروازه اروپا , , ,برج اداری دوقلو پوئرتادو یا همان دروازه اروپا (Puerta de Europa) در مادرید اسپانیا در فاصله سالهای 1989 تا 1996 ساخته شد. برجی که اصول اولیه ساخت و ساز آسمان خراش ها را ندیده گرفت و برخلاف معمول، ساخته شد. , ,دروازه اروپا توسط معماران آمریکایی، فیلیپ جانسون و ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی انواع کاربرد مزایا معایب و اجرا سقف وافل
پاورپوینت بررسی معماری آسیابهای بادی Kinderdijk در هلند
پاورپوینت بررسی معماری خانه ریتفلد شرودر اثر گریت ریتولد در شهر اوترخت هلند
پاورپوینت بررسی معماری ساختمان سفارت و كنسولگري ايران در استكهلم اثر فرهاد احمدی و چند نمونه سفارت دیگر
دانلود بررسی پاورپوینت بررسي كاخ سفيد از لحاظ معماري و شهرسازي
دانلود بررسی پاورپوینت مرکز جی پل گتی لس آنجلس کالیفرنیا
دانلود بررسی پاورپوینت تحلیل طراحی غرفه تابستانی در ملبورن
پاورپوینت بررسی معماری فراوری انگور Antinori در بارژینو ، فلورانس ، ایتالیا
دانلود بررسی پاورپوینت ساختمان اپرای سیدنی
دانلود بررسی پاورپوینت تحلیل تالار شهر لندن
دانلود بررسی معماری باشکوه خیابان اوموتساندو، توکیوپاورپوینت
دانلود بررسی قصر بلورین پاورپوینت
دانلود بررسی عجیب‌ ترین ساختمان‌ های جهان پاورپوینت
دانلود بررسی مرکزتحقیقات نیروی دریایی دربالی پاورپوینت
استادیوم آلیانز آرنا و استادیوم ملی پکن پاورپوینت
دانلود بررسی تحلیل خانه ی درون تهی و خانه داگلاس _ریچارد میرپاورپوینت
دانلود بررسی خانه ی شرودر – گریت ریتولدپاورپوینت
دانلود بررسی خانه هنسلمن – مایکل گریوزپاورپوینت
دانلود بررسی دیدنی های باکو ,اسمان خراشها و میراث تاریخی پاورپوینت
دانلود بررسی اقامتگاه مالین (جان لاتنر)پاورپوینت

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد