خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود,پاورپوینت بررسی تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی,pptx

   تعدادبرگ: 20 اسلاید   قیمت: 20000 تومان     تعدادمشاهده  30


دانلود,پاورپوینت بررسی تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی,pptx


تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی
جریان مواد زاید جامد در آمریکا از سال 1960 تا به کنون دو برابر شده است، که این خود تا اندازه ای به افزایش جمعیت مربوط می باشد و نیز به این خاطر که متوسط هر فرد ساکن 4.3 پوند زباله در روز تولید می کند – که 1.6 پوند بیشتر از 30 سال گذشته می باشد.
- آلمان، Garboge, and the Green Dot
Challenging the throwaway Society
Bette k. Fishbein
مواد زاید و منابع به طور تنگاتنگی به یکدیگر مربوط می باشند، همانطور که در بحث کارآیی منابع در فصل 13 مورد بحث قرار گرفت. بخاطر حضور این مواد در زندگی روزانه ما و حجم بالای آن، مواد زاید دارای تاثیراتی می باشند. در نتیجه، دفع مواد زاید به دلیل میزان زمینی که برای نگاهداری یا تجزیه آن می طلبد، مسأله پیچیده ای است.
Londfill (مکان دفع زباله) می تواند بعنوان یک منبع تلقی شود، که دارای پتانسیل یک زمین پر بار بیولوژیکی می باشد. از نقطه نظر صنعتی، انواع بسیاری از مواد زاید وجود دارند که از ضایعات جامد پزشکی تا ضایعات خطرناک می باشند (شکل 1-20)، در این فصل و فصل بعدی، ماروی ضایعات ساختمان سازی و تخریب ساختمان متمرکز شده ایم. مواد زاید، روی محیط زیست تأثیر بسزایی می گذارند، همانطور که روزانه بیان می شود. تولید و دفع مواد زاید روی منابع طبیعی مؤثر هستند. زمانی که مواد زاید وارد محل دفع زباله می شوند. داخل زمین و خاک حاصلخیز می گردند. ما باید مواد زاید را به گونه ای مدیریت کنیم که منابع حاصل خیز را مدیریت می کنیم. آتش زدن مکان دفع زباله روی کیفیت هوای جوامع محلی و در اندازه وسیع تری، اتمسفر، تاثیر می گذارد. انتقال شیمیایی می تواند به صورت یک مشخصه عبور از یک محیط به محیط دیگر، یا توانایی مواد شیمیایی در عبور از ماورای مرزهای جغرافیایی تعریف شده بیان شود. این خصوصیت می تواند سبب رسوب مواد شیمیایی در محیط زیست به دور از منشأ اصلی شان شود. در این مسیر، تولید و دفع مواد زاید می تواند به فاکتور تغییرات اقلیمی نیز کمک کنند.
مکان های دفع زباله می توانند سبب نشت مواد سمی و مضر داخل آب های زیر زمینی، خاک ها و زمینهای کشاورزی شوند که جوامع محلی به آنها وابسته می باشند. در بسیاری از موارد، آلودگی توسط مکان دفع زباله می توانند دارای تأثیرات وسیع تری نیز باشند زیرا آلاینده ها می توانند از طریق وبهای غذایی منتقل شده و وارد بدن انسان ها شوند.


فهرست مطالب

تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی     
سیکل عمر مواد زاید     
پسماندهای بیمارستانی     
همانند برخی از مواد ساختمانی.     
مدیریت پسماند ادغام شده     
مزایای مدیریت پسماندهای ساختمانی     
سوزاندن     
تبدیل پسماندها به مواد سوختی     
بهترین کارکردها  


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود,پاورپوینت بررسی تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی,pptx ,تاثیرات مواد زائد و صنعت ساختمان سازی ,سیکل عمر مواد زاید ,پسماندهای بیمارستانی ,همانند برخی از مواد ساختمانی. ,مدیریت پسماند ادغام شده ,مزایای مدیریت پسماندهای ساختمانی ,سوزاندن ,تبدیل پسماندها به ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی الهام و برداشت از مفاهيم بنيادي معماري ايران,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی انسان شناسی معماری از نظر صاحبنظران معماری ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی معماري در كوير,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی مقایسه توده و فضا در شهرهای ايران و جهان ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی سازه های بلندجنوب شرق آسیا,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی رستوران,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی شیخ بهایی پدرعلم معماری ایران,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی آتش سوزي و انواع خاموش كننده هاي آن,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی تقدس و تناسخ در معماری مذهبی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی موزه لوور پاریس,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی نويفرت ,pptx
دانلود,پاورپوینت چگونگي ورود معماري غرب در قراقخانه,pptx
دانلود,پاورپوینت طراحی کل مجموعه شهر,pptx
دانلود,پاورپوینت گورستان پرلاشز پاریس ,pptx
دانلود,پاورپوینت معماري ايران در دوره سلجوقي ,pptx
دانلود,پاورپوینت احداث باغ در اراضي شيبدار ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی استانداردهای ارگونومی طراحی صندلی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی آتريوم در معماري پايدار,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی معماری صخره ایی,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی نانو تکنولوژی ,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد