خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

پاورپوینت سبکها ، شیوه ها و دوره های معماری
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت سبک سوپر مدرن

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 5000 تومان   حجم فایل: 10664 kb  تعدادمشاهده  66
فهرست مطالب
 
> معرفی سبک سوپر مدرن
 
> موزه ی گوگنهایم فرانک گهری
 
> ساختمان مقر دفاتر ملی هلند در پراگ
 
> سالن کنسرت والت دیزنی
 
> شهر فرهنگی گالیثیا
 
> پاویون آب شیرین
 
> پاویون آب شور
 
> پایانه ی بین المللی یوکوهاما
 
> ساختمان هنرکده ی گراتس

 


بخشی از مطلب
عصر دوم رسانه ها با ظهور مجموعه ی نوینی از سیستم هایی که شیوه ی ساخته شدن هویت انسان ها را تغییر دادند شکل گرفته است. فضای مجازی اینترنت اساسی ترین و کامل ترین مظهر این وضعیت است. دنیای مجازی کامپیوتر و اینترنت تفاوت زیادی با جهان و روابط اجتماعی بیرون دارد. روند دیجیتالی شدن افراد، گروه ها و روابط در قلمرو اینترنت، مرزهای روابط انسانی را در ابعاد زمانی و کیفی امتداد داده است. از این رو کامپیوترها و سیستم های ارتباطی و کشف رمز و برنامه ریزی ژنتیک همگی تقویت کننده و در امتداد ذهن انسان ها هستند. اینکه چگونه و به چه چیز می اندیشیم در کالاها و خدمات و غیره تجلی می یابد. گرچه اسلاف علمی و صنعتی تکنولوژی های اطلاعاتی مبتنی بر الکترونیک را می توان پیش از دهه ی ۴۰ سراغ گرفت اما طی جنگ جهانی دوم و پس از آن بود که پیشرفت های تکنولوژیک عمده ای در الکترونیک رخ داد: یعنی اولین کامپیوتر قابل برنامه ریزی و ترانزیستور که منشأ میکروالکترونیک و هسته ی حقیقی انقلاب تکنولوژی اطلاعات در قرن بیستم بود. لذا تنها در دهه ی ۷۰ که تکنولوژی های جدید اطلاعاتی در سطحی گسترده انتشار یافتند توسعه ی توأمان خود را شتاب بخشیدند و در پارادایمی جدید گرد هم آمدند.
 
با پیشرفت و توسعه ی کامپیوتر و به خصوص برنامه های گرافیکی، حرفه های طراحی عمیقا تحت تأثیر انقلاب دیجیتال قرار گرفت و به کارگیری ابزار کامپیوتری جزو لاینفک روندکاری بیشتر دفاتر معماری شد. اما در سال های اخیر با رویکرد برنامه های پیشرفته ی طراحی شاهد شکل گیری معماری مجازی و یا به یک معنی عام معماری سوپر مدرن به معنای بازنمایی الکترونیکی طراحی و معماری هستیم.
 
ساختمان مقر دفاتر ملی هلند در پراگ از سال ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ طراحی و به اجرا رسید. این ساختمان در کنار رودخانه ی ولتاوا در بافت تاریخی پراگ و در میدان شهر واقع است. ساختمان به خاطر حجم و به خصوص برج ورودی آن در بین مردم پراگ به نام ساختمان جینجر و فرد (زوج رقاص مشهور آمریکایی) معروف است. ورودی ساختمان به شکل برجی پویا با ستون های مواج و تلفیقی از شیشه رو به میدان و بافت تاریخی شهر طراحی شده است.
 
طرح شهر فرهنگی گالیثیا یکی از مهم ترین طرح های پیتر آیزنمن است. این طرح طی مسابقه ای به سال ۲۰۰۱ به آیزنمن واگذار شد. سایت پروژه در ناحیه ی شمال غربی اسپانیا قرار دارد. شهر فرهنگی گالیثیا براساس برنامه های پیشرفته ی کامپیوتری و با استفاده از بازسازی مجازی سایت طراحی و مدل سازی شده است. فرم اصلی طرح براساس توپوگرافی زمین عینا بازسازی شده است. قرار بود در طرح آیزنمن سنگ های استخراج شده از سایت به طور طبیعی به عنوان مصالح ساختمانی در سازه بتنی آن به کار روند. ولی به خاطر هزینه ی سرسام آور برش سنگ ها از این کار صرف نظر گردید.
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود مقاله دانلود مقاله سبک سوپر مدرن دانلود پاورپوینت سبک سوپر مدرن ساختمان مقر دفاتر ملی هلند ساختمان مقر دفاتر ملی هلند در پراگ ساختمان هنرکده ی گراتس سالن کنسرت والت دیزنی سبک سوپر مدرن سوپر مدرن شهر فرهنگی گالیثیا فرانک گهری معرفی سبک سوپر مدرن معماران سبک سوپر مدرن مقاله سبک سوپر مدرن موزه ی,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد