خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل بررسی دبیرستان Huizhen در چین توسط استودیوی طراحی Approach

   تعدادبرگ: 32 اسلاید بهمراه نقشه و تصاویر .   قیمت: 25000 تومان   حجم فایل: 2292 kb  تعدادمشاهده  15


پاورپوینت تحلیل بررسی دبیرستان Huizhen در چین توسط استودیوی طراحی Approach

دبیرستان Huizhen در چین توسط استودیوی طراحی Approach دوباره طراحی شد.

در این پروژه که یک کاوش جسورانه در طراحی پردیس است. هدف ایجاد محوطه‌ای بود که بتوان در آن زمان صرف یک مدل آموزشی کرد که کارایی را در اولویت قرار می‌دهد. این پروژه یک دبیرستان 30 کلاسه در منطقه جیانگ بی شهر نینگبو را پوشش می دهد. در نتیجه کاهش مساحت شهری، افزایش سریع جمعیت دانشجویی و فشار شدید برای آموزش پیشرفته، اصل آموزش "اولویت بهره وری" به عنوان مبنایی برای ساخت پردیس در نظر گرفته شد. علاوه بر اهمیت کارایی، دانش آموزان در یک محیط پرفشار; مشخص شده است که آنها به فضای آزاد بیشتری نیاز دارند که بتوانند در آن زمان بگذرانند و ذهن و بدن خود را آرام کنند.

به همین دلیل، ساختمان مدرسه; این به ترکیبی از پردیس و پارک مبتنی بر کارایی فضای پایدار تبدیل شده است و امکان ارائه آموزش را تا حد امکان کارآمد و فشرده فراهم می کند. بنابراین، با حصول اطمینان از اینکه پارک «بازدهی پایین» یا حتی «ناکارآمد» است، مکانی ایجاد شده است که دانش‌آموزان واقعاً بتوانند وقت خود را صرف کنند.

با در نظر گرفتن منطقه آموزشی، یک "جنگل شناور" در جهتی که ساختمان آموزشی رو به آفتاب صبح است ایجاد شد. منطقه ای به نام جنگل شناور; این به عنوان منطقه ای طراحی شده است که هیچ تصویری از یک مدرسه را تداعی نمی کند، جایی که ساختار مجلل گیاهان جنگل های بارانی و درختان بلند یکدیگر را تکمیل می کنند تا یک لایه عمودی از جوامع گیاهی ایجاد کنند. فضای سبز با فضای سبز عمودی ایجاد شده با تکنیک انباشته لایه به لایه، جالب تر می شود و از سبک دیوار سبز معمولی اجتناب می شود.

تیم طراحی به عنوان طراحان منظر، مسیرهای پیاده‌روی را به بخش‌هایی تقسیم کرده و با خم کردن آن‌ها به شکل زیگزاگ، قسمت‌های سبز را شکل داده‌اند، به طوری که همه موجودات زنده، صرف‌نظر از مکانشان در فضا، توسط مناطق سبز احاطه شده‌اند. با استفاده از روش "افزایش حجم سبز"، منطقه به طور کامل پوشیده از فضای سبز شد و به جلوه سبز سه بعدی دست یافت.

در سرتاسر محل برگزاری، مجموعه ای از خانه های درختی با ارتفاع های مختلف. در نقاط مختلف جنگل پراکنده شده است. دانش آموزان بعد از کلاس می توانند به سرعت به جنگل که بخشی از طبیعت بدوی است برسند و به لطف جنگل می توانند موقتاً از زیر بار مدرسه دور شوند.

علاوه بر همه اینها، طراحان می خواستند از رعایت قوانین سختگیرانه برخی کلاس ها جلوگیری کنند. او این کار را با «آویزاندن» کلاس های درس به شکل های آزاد از هر گوشه جنگل اجرا کرد. این کلاس‌ها فراتر از ماشین‌هایی هستند که به‌دقت چیده شده‌اند و به شکل‌های کلاس درس جدید و هیجان‌انگیزی تبدیل شده‌اند.

مسیرهای بین طبقات بر اساس اصل "رشد و گسترش" به جای "کوتاه ترین فاصله بین دو نقطه" شکل می گیرند. مسیرهای پر پیچ و خم، مانند «مسیرهای گالری» در جنگل، زمان را آرام می کند و استرس رهگذران را کاهش می دهد.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,دبیرستان Huizhen ,چین توسط استودیوی طراحی Approach ,پاورپوینت تحلیل دبیرستان Huizhen ,دبیرستان Huizhen در چین توسط , استودیوی طراحی Approach ,دوباره طراحی شد. , ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت تحلیل و بررسی معماری کتابخانه ملی ایران
پاورپوینت تحلیل بررسی طراحی ترمینال مسافربری
پاورپوینت نقد و تحلیل دانشکده معماری ویرجینیا(uva)
پاورپوینت بررسی مقایسه كتابخانه‌هاي ايران با كتابخانه‌هاي كانادا و استراليا
پاورپوینت بررسی اصول اساسی و معیارهای طراحی معماری کتابخانه
پاورپوینت بررسی دبستان بانگری نوما سابو، بورکینافاسو
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی معماری مدرسه و مهدکودک برای کودکان مبتلا به اوتیسم در جمهوری چک,pptx
پاورپوینت بررسی تاثیر نورپردازی فضاهای آموزشی بر یادگیری و پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ابتدایی
پاورپوینت بررسی نورپردازی فضای آموزشی
پاورپوینت تحلیل معماری آزمایشگاه Napp کمبریج آرتور اریکسون
پاورپوینت بررسی معماری رصد خانه مونت ويلسون نمونه موردی خارجی
پاورپوینت بررسی معماری رصد خانه خواجه نصير الدين طوسي دانشگاه تبريز
پاورپوینت بررسی معماری مؤسسه اخترشناسی رادیویی ماکس پلانک آلمان
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مدرسه شبانه روزی در Nimes
پاورپوینت تحلیل بررسی ضوابط و معیارهای طراحی دانشکده معماری
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مرکز کودکان بی سرپرست فرانسه اثر مرجان حسام فر
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مرکز نوآوری Matrix آمستردام
پاورپوینت تحلیل بررسی مدرسه اکول پریمایر در بورگوین ژالیو فرانسه
پاورپوینت تحلیل بررسی مدرسه معماری انسیتوی تکنولوژی سلطنتی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری دانشگاه صنعتی شیراز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد