خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
نقش برتر پارس
 

روش و توضيحات خريد
جهت اطمينان از عملکرد و تضمين تحويل محصول به بخش ارتباط با ما بخش مجوز ها مراجعه بفرماييد ، شما مي توانيد به صورت آنلاين از درگاه  پارسيان، ملت و سامان خريد و درهمان لحظه از روي سايت اکثر فايلها را دانلود کنيد براي اين منظور مي بايست کليد افزودن به سبد خريد را در انتهاي هر صفحه کليک نموده و براي خريد به سايت بانک ارجاع داده شويد . با وارد نمودن رمز دوم  خريد را انجام و بلا فاصله فايل مورد نظر را دانلود کنيد ، در معدودي موارد پس از خريد بدليل سنگيني فايل و يا نرسيدن نوبت آپلود و يا هزينه ناشی از نگهداری فايل روی سرور فايل را در ايميل خود دريافت نماييد -پشتيبانی و پاسخگويی در صورت وجود مشکل  در دانلود محصولات سايت فقط با پيامک sms يا پيامرسان  آيگپ همه روزه از ساعت  10صبح الی21 شب روزهاي معمول و ايام تعطيل

  


بنر سمت جپ
 

کمی ثواب ذخیره کنید

https://mahak-charity.org/wp-content/uploads/2020/04/500x500-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA.png

پشتيبانی آنلاين

واتساپ-پيامک

 


فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری دفتر مرکزی جدید Continental AG که در هانوفر آلمان

   تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 30000 تومان     تعدادمشاهده  16


پاورپوینت بررسی معماری دفتر مرکزی جدید Continental AG که در هانوفر آلمان

ساختار جدید 2400 نفر را جمع می کند که آینده حمل و نقل را زیر یک سقف شکل می دهند. دفتر مرکزی Continental AG که در منطقه مرزی در شرق شهر هانوفر ساخته شده است، بسیاری از توابع را که قبلاً در نقاط مختلف شهر پراکنده بودند، گرد هم می آورد. طراحی پویا نشان دهنده تبدیل شرکت از یک تولید کننده تایر به یک گروه فناوری نوآورانه برای صنعت خودروسازی آلمان است.
این پروژه به Continental اجازه می دهد تا از ساختاری پردیس مانند متشکل از ساختمان های مستقل و به هم پیوسته در یک محیط شهری که شامل ساختمان های اداری و اداری، هتل ها و صنعت است، بهره مند شود. این پروژه در زمینی واقع شده است که توسط یک جاده هشت خطه به دو قسمت تقسیم شده است. پلان داستانی نیز از این مکان الهام گرفته است:
در مجموعه ای که پلان زمین آن با الهام از مدارهای اتومبیل رانی طراحی شده است. ساختمان های واقع در شمال و جنوب جاده توسط پلی به طول بیش از 70 متر به یکدیگر متصل می شوند.
در طبقه دوم، حلقه در امتداد ساختمان ها و پل گردش می کند و یک پیوستگی پویا و فضایی ایجاد می کند. به این ترتیب بین تمامی ساختارها و کارکنان پیوند برقرار می شود. این به عنوان یک مرکز ارتباطی برای ستاد عمل می کند. فضاهای کاری جمعی طیف وسیعی از فضاها را برای به اشتراک گذاری دانش و تعاملات غیررسمی ارائه می دهند. علاوه بر حوزه‌های کار محور، حوزه‌هایی را نیز شامل می‌شود که افراد می‌توانند در آن معاشرت کنند و زمان خود را سپری کنند.
این حلقه یک ارتباط عمودی بین دفتر، اتاق های جلسه، کافه تریا و مرکز بهداشت برقرار می کند. در مرزهای شمالی و جنوبی از طریق مناطق فرود به طبقه اول متصل می شود. دو دهلیز در این نقاط قرار دارند. آتریوم ها از کارمندان و بازدیدکنندگان استقبال می کنند و به غذاخوری شرکت و استودیوی ضبط تلویزیون متصل می شوند. فضای داخلی محل کار و غذاخوری کارمندان توسط گروه Ippolito Fleitz طراحی شده است.
مفهوم طراحی به وضوح هم از نمای داخلی و هم از نمای بیرونی ساختمان ها قابل مشاهده است. نماهای شیشه ای توسط پروفیل های خاکستری تیره پشتیبانی می شوند. پانل‌های شیشه‌ای چاپی رنگی حلقه را از هر جهت برجسته می‌کنند و به صورت بصری همه ساختمان‌ها را به هم متصل می‌کنند تا یک کل منسجم را تشکیل دهند. به لطف نماهای کم مصرف ساختمان ها، نیازی به آفتابگیر در نما نیست.
این مجموعه در محوطه سازی عمومی تعبیه شده است که به درختان اطراف اجازه می دهد تا در محوطه دانشگاه گنجانده شوند. ساختمان‌های مستقل اطراف حیاط‌های سبز را احاطه کرده‌اند که به‌عنوان مکان‌های استراحت و همچنین فضای کار در فضای باز عمل می‌کنند.و...
 


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی معماری دفتر مرکزی جدید Continental AG که در هانوفر آلمان , ,ساختار جدید 2400 نفر را جمع می کند که آینده حمل و نقل را زیر یک سقف شکل می دهند. دفتر مرکزی Continental AG که در منطقه مرزی در شرق شهر هانوفر ساخته شده است، بسیاری از توابع را که قبلاً در نقاط مختلف شهر پراکنده بودند، گرد ه,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری ساختمان اداره کل پست خوزستان
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی حمام جوچئون یوکجانگ در کره جنوبی ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی داخلی دفتر مرکزی گروه فوروارد در چین ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر اسکریتوریو فاریا لیما جی کی در برزیل ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی آکادمی دیجیتال INQ در اروگوئه ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر غار در مکزیک ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر مرکزی JIC در اسپانیا ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر KYOYA در ژاپن ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر مرکزی DOJO برلین در آلمان ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر بانک ACB در ویتنام ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر مرکزی جدید صلح سبز در برزیل ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفاتر اورنج اوبراس سیویلز در آرژانتین ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی حیاط پلکانی در چین ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی فضای استودیو NONSCALED در کره جنوبی ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر کار تاگی در چین ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی رستوران و دفاتر کرافت استیت در تایلند ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی ایده اصلی استودیو دفتر در چین ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی دفتر CFE در فرانسه ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی خانه خلاق هزاره نمونه موفق ایرانی ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی داخلی دفتر Newlab در میشیگان مرکزی در ایالات متحده ,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد