خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی خانه و سرای سالمندان در پاریس

   تعدادبرگ: 28 اسلاید بهمراه تصاویر و پلان و متن   قیمت: 25000 تومان   حجم فایل: 20305 kb  تعدادمشاهده  67


پاورپوینت بررسی خانه و سرای سالمندان در پاریس
 
بخشی از مطلب
در یک منطقه قدیمی شهر در پاریس به نقطه ای برای توسعه فضاهای سبز و تولید انرژی پاک تبدیل شده است. به عنوان بخشی از برنامه بلند پروازانه برای سبز کردن شهر، دولت پاریس، مسیری وسیع از راه آهن باتیگونول را در ناحیه 17 به منطقه اکو-کلیتی-باتیگونولز تبدیل می کند که یک پیشرفت گسترده و کاربردی است که باعث افزایش حمل و نقل عمومی، کیفیت زندگی، استفاده از انرژی های تجدید پذیر و تنوع زیستی. در حالی که پروژه 50 هکتار هنوز در دست ساخت است، معماری شرکت Atelier Du Pont اخیرا بخشی از یک بلوک بزرگ چند برنامه ای را شامل می شود که شامل یک خانه سالمندان، خانه های اجتماعی، خرده فروشی ها و آپارتمان ها می شود.
پرداختن به مسائل و مشکلات سالمندان با توجه به صنعتی شدن جوامع و تبعات اقتصادی- فرهنگی و اخلاقی آن، باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. همچنین با توجه به این که شمار سالمندان در حال افزایش می باشد، باید امکانات بسیاری برای این افراد فراهم شود تا در حد امکان به نیازهای روانی، اجتماعی و جسمانی آنها پاسخ داده شود و نباید آنها رامنزوی وکنار بگذارند. بدین منظور ایجاد فضایی آرام و بدون تنش می تواند آرامش بخش روح و روان سالمندان واقع شود.
در اینجا به بررسی مجتمع مسکونی می پردازیم که در مرکز بلوک خانه سالمندان طراحی کرده اند. این پروژه بزرگ شهری به عنوان یک پاسخ به نیاز بالای مسکن پیش بینی شده و دارای بخش های مختلفی اعم از: خانه سالمندان، مسکن اجتماعی، مسکن خصوصی، مرکز مذهبی و امکانات تجاری می باشد. به طور کلی این مکان سکونتی امکان زندگی سالمندان در قلب شهر را فراهم می کند. در مجموعه تعداد 129 اتاق طراحی شده و هر یک دارای دید موربی به بیرون می باشد.
و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری خانه سالمندان , بررسی خانه سالمندان ,سرای سالمندان در پاریس ,نمونه خانه سالمندان ,نمونه موردی ,نمونه مشابه ,معماری خانه سالمندان ,طرح خانه سالمندان ,خانه سالمندان خارجی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری خانه سالمندان کارول اورزوا Carol Urzua در سانتیاگو شیلی
پاورپوینت بررسی معماری خانه سالمندان وایلدر کایسر
دانلود بررسی استانداردهای خانه های سالمندی پاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری داخلی کازینو و مرکز تفریحات شبانه کوبانا لاگوس، طراحی شده توسط Andrezini
دانلود بررسی خانه سالمندان نورسینگ پاورپوینت
پاورپوینت بررسی معماری هتل هما 2 مشهد، نمونه موردی هتل زیارتی
پاورپوینت بررسی طرح هتل مدور در منطقه توریستی نروژ
پاورپوینت بررسی معماری مجموعه ی ساحلی سوییسوتِل بُدروم
پاورپوینت بررسی نمونه موردی هتل دوبان HOTEL DOBAN
پاورپوینت بررسی خوابگاه دانشجویی در استرالیا
پاورپوینت بررسی هتل پنج ستاره کوه، چانگشا، چین
پاورپوینت بررسی و تحلیل هفت خانه سالمندان خارجی
پاورپوینت بررسی هتل چهار ستاره ماهشهر
پاورپوینت بررسی معماری سبز هتل اطلس در ویتنام
پاورپوینت بررسی هتل مجلل 4 ستاره نیکان بافق
پاورپوینت بررسی هتل 5 ستاره امیرکبیر اراک
پاورپوینت بررسی هتل پنج ستـاره پارسيان خـزر بهمراه استانداردها و دیاگرام کلی هتل ها
پاورپوینت بررسی هتل تفریحی توریستی لیما دوا در تایلند- Lima Duva
پاورپوینت بررسی هتل فرودگاهی آیندهوون
پاورپوینت بررسی هتل دوپیو - Doppio

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد