خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی مینامی ناگانو

   تعدادبرگ: 40 اسلاید .   قیمت: 20000 تومان   حجم فایل: 3362 kb  تعدادمشاهده  20


پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی مینامی ناگانو

این مجموعه از یک کلینیک دندانپزشکی و یک محل اقامت دندانپزشک fs است که در حومه ناگانو ژاپن و در دهکده مزرعه ای زیبا احاطه شده توسط مزارع برنج و باغ های هلو واقع شده است.
یک صفحه بتونی به ضخامت 300 میلی متر یک ساختار زیگزاگ تشکیل می دهد که سه پوسته و دو حیاط باز را تشکیل می دهد. آنها علاوه بر اینکه در شیفت های جایگزین دراز کشیده اند ، از طریق صفحه رو به روی هم قرار دارند. هر پوسته دارای عملکردهای مختلفی در داخل ، محل اقامت ، درمانگاه و سالن انتظار است. در هر حیاط ، دو جعبه شیشه ای تنظیم شده و به عنوان مسیرهای ورودی و سالن های ورودی بین دو پوسته مجاور استفاده می شود.
محل اقامت و سالن انتظار برای اطمینان از توانایی سکونت نیاز به جدا شدن و دور از درمانگاه دارند. برای دندانپزشکان ، محل اقامت فضایی برای استراحت و تفکیک از محل کار است. سالن انتظار برای بیماران فضایی برای آرامش است که از نگرانی در مورد مراقبت از دندان جلوگیری می شود. در داخل شیشه همان محیط بصری در فضای باز وجود دارد. افرادی که از شیشه عبور می کنند می توانند آفتاب یا باران را که از بالای سر آنها ریخته است ببینند. آنها با تغییر خلق و خوی از یک عملکرد به عملکرد دیگر منتقل می شوند. با این حال ، قانون برنامه ریزی شهری ژاپن در این زمینه نیاز به ترکیب اقامتگاه های جدید ساخته شده با عملکردهای عمومی از نظر ساختاری دارد. ساختن محل اقامت فردی به تازگی مجاز نیست. ساختار زیگزاگ یک تکه هم تفکیک عملکردی و هم ترکیب ساختاری را برآورده می کند.
دال های سه پوسته شامل کابل پس از کشش در آنها است. طول عمر آنها 200 سال یا بیشتر است و به ستون و تیر نیاز ندارند. فضای داخلی با چوب و فولاد سبک وزن ساخته شده است ، در صورت لزوم می توان آن را بدون هیچ محدودیت ساختاری بازسازی کرد.
اکنون فضای داخلی برای استفاده در کلینیک طراحی شده است ، اما در آینده برای کارهای دیگر دوباره طراحی می شود. در حال حاضر دهانه گسترده ای در کلینیک چشم انداز خوبی از دهکده مزرعه را فراهم می کند و اضطراب بیمار را تسکین می دهد و درد مراقبت از دندان را تسکین می دهد ، اما در آینده ممکن است در برخی کارها با دیواره پوشانده شود. دو حیاط باز را می توان از نمای خارجی به فضای داخلی تبدیل کرد. این پروژه برای پایداری ساختار و عملکرد طراحی شده است.

فهرست مطالب

مقدمه

مشخصات کلی کلینیک دندانپزشکی مینامی

طرح معماری کلینیک دندانپزشکی مینامی

کانسپت طراحی کلینیک دندانپزشکی مینامی

فضاهای  کلینیک دندانپزشکی مینامی

تصاویر فضاهای داخلی کلینیک دندانپزشکی مینامی

تصاویر نماهای بیرونی کلینیک دندانپزشکی مینامی

پلانهای معماری کلینیک دندانپزشکی مینامی

نمای معماری کلینیک دندانپزشکی مینامی

منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,کلینیک دندانپزشکی ,مینامی ناگانو ,پاورپوینت کلینیک دندانپزشکی ,مشخصات کلی کلینیک ,دندانپزشکی مینامی ,طرح معماری کلینیک ,دندانپزشکی مینامی ,کانسپت طراحی کلینیک ,دندانپزشکی مینامی ,فضاهای کلینیک ,دندانپزشکی مینامی ,پلانهای معماری دندانپزشکی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک تخصصی دامپزشکی Brains & Bones رومانی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان پناهگاه گرانولرز و یک نمونه دیگر
پاورپوینت بررسی طرح مجتمع بیمارستانی و کنترل بیماریها تایوان استودیو شیفت
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان عمومی متروپولیتن MHC نیویورک
پاورپوینت بررسی نقش روانشناسی محیطی در معماری
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان مرتاض یزد
پاورپوینت بررسی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی خاتم الانبیاء ( ص) یزد
پاورپوینت بررسی مرکز ایمپلنتولوژی و کلینیک دندانپزشکی پراگ
پاورپوینت بررسی مرکز بهداشتی درمانی ییل اثر مک اسکاگین و مریل ایلام از آتلانتا
پاورپوینت بررسی دو نمونه مرکز توانبخشی Beit-Halochem و بلمونت
دانلود,پاورپوینت طراحي كلينيك دندانپزشكي ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان زنان زایمان و اطفال تامباکوندا در سنگال
پاورپوینت بررسی معماری داروخانه جدید بیمارستان کانتونال بازل سوئیس
پاورپوینت بررسی 2 نمونه بیمارستان رین‌ستیت آرنم هلند و بیمارستان قلب ایندیانا در آمریکا
پاورپوینت بررسی معماری مطب و کلینیک دندانپزشکی Edelweiss برلین آلمان
پاورپوینت بررسی معماری مطب و کلینیک دندانپزشکی SailCity در آلمان
پاورپوینت بررسی بخش اورژانس در بیمارستان سیار
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی پاستور اثر بهزاد سروری‌فر
پاورپوینت بررسی ریز فضاها بیمارستان و برنامه فیزیکی بیمارستان
پاورپوینت بررسی استانداردهای معماری اتاق عمل جراحی بیمارستان

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد