خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان 272 تختخوابی هارلم منهتن

   تعدادبرگ: 32 اسلاید   قیمت: 40000 تومان     تعدادمشاهده  19


پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان 272 تختخوابی هارلم منهتن

مرکز بیمارستان هارلم، با نام تجاری NYC Health + Hospitals/Harlem، یک بیمارستان آموزشی دولتی 272 تختخوابی و وابسته به دانشگاه کلمبیا است.این در خیابان Lenox 506 در هارلم، منهتن، شهر نیویورک واقع شده است و در 18 آوریل 1887 تاسیس شد.

این بیمارستان به منظور ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان محله تأسیس شده است. در ابتدا، بیمارستان به عنوان محل نگهداری بیماران برای انتقال بیماران به جزایر راندال و واردز و بیمارستان بلیو بود. با موج آمریکایی های آفریقایی تبار که پس از جنگ جهانی اول به نیویورک نقل مکان کردند، بیمارستان به زودی از ساختمان اولیه خود پیشی گرفت. پس از تصاحب زمین، ساختمان جدیدی در 13 آوریل 1907 افتتاح شد. بیمارستان برنامه آموزشی را ایجاد کرد که وابسته به دانشگاه کلمبیا است و از زمان آغاز به کار به خدمات رسانی به محله هارلم ادامه داده است.
مدیریت

از نظر اداری، مرکز بیمارستان هارلم یکی از اعضای مرکز بهداشت + بیمارستان های نیویورک است این مرکز به عنوان یک مرکز تروما سطح 1 و یک مرکز سوختگی در سطح منطقه تعیین شده است که شامل تخصص در جراحی پلاستیک و ترمیمی برای کاهش جای زخم منحصر به فرد برای جامعه آفریقایی-آمریکایی است. همچنین توسط انجمن قلب آمریکا به عنوان ایستگاه مراقبت از قلب تعیین شده است و در کمیته مشورتی بیمارستان های دریافت کننده 911 شرکت می کند. از سال 1962 به کالج پزشکان و جراحان دانشگاه کلمبیا وابسته است.

مرکز بیمارستان هارلم در بسیاری از برنامه های نوآورانه و تخصصی برای مکان درون شهری خود، مانند یکی از معدود مراکز تخصصی آسم، شرکت کرده است.در حالی که چهار درصد از جمعیت کشور از آسم رنج می برند، این رقم در هارلم به 20 درصد می رسد. این مرکز یک مرکز ارجاعی برای سل، چارلز پی. فلتون، مرکز ملی سل دارد که به عنوان یک مدل برتر برای کنترل سل در سراسر کشور عمل کرده است.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,بیمارستان 272 تختخوابی هارلم منهتن ,پاورپوینت بیمارستان 272 تختخوابی ,تحلیل بیمارستان 272 تختخوابی ,معماری بیمارستان 272 تختخوابی ,مرکز بیمارستان هارلم، با نام تجاری , NYC Health ,Hospitals/Harlem، ,یک بیمارستان آموزشی دولتی 272 تختخوابی ,نمونه بیمارستان 272 تختخوابی ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی رویش تهران نمونه دندانپزشکی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی و باشگاه کودکان KU 64
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک تخصصی مارتینی هامبورگ
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان فرانزیسکوس وین
پاورپوینت بررسی معماری مرکز زنان و کودکان شنژن که توسط MVRDV
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی 799 تختخوابی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی سرطان مموریال اسلون کترینگ نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی ارتوپدی و روماتولوژیک HSS نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی چشم، گوش و گلو منهتن (MEETH) نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان روانپزشکی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی کالج پزشکی دانشگاه اولسان در سئول
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک اسماعیل اوریا توسط آتلیه mar macias
پاورپوینت بررسی تأثیر معماری در استرس‌زدایی از محیطهای درمانی
پاورپوینت بررسی معماری مرکز درمانی سرطان در کپنهاگ، دانمارک Nord Architects
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان بهمن تهران بهمراه پلانها
پاورپوینت تحلیل معماری بخش جراحی بیمارستان
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان Cognacq-Jay در پاریس فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری مرکز تحقیقات سرطان نایت در دانشگاه اورگان
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان مراقبت های بهداشتی در یارام استرالیا
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان تخصصی ارتوپدی کودکان Scottish Rite

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد