خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی ارتوپدی و روماتولوژیک HSS نیویورک

   تعدادبرگ: 32 اسلاید   قیمت: 50000 تومان     تعدادمشاهده  26


Hospital for Special Surgery (HSS) یک مرکز پزشکی دانشگاهی و موسسه تحقیقاتی است که دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک است و در درمان بیماری‌های ارتوپدی و روماتولوژیک تخصص دارد. پردیس اصلی آن در خیابان 70 شرقی 535 در منهتن واقع شده است و مکان هایی در نیویورک، نیوجرسی، کانکتیکات و فلوریدا وجود دارد. این بیمارستان در سال 1863 توسط جیمز نایت تاسیس شد. HSS قدیمی ترین بیمارستان ارتوپدی در ایالات متحده است و به طور مداوم به عنوان برترین بیمارستان ارتوپدی جهان رتبه بندی می شود. برایان تی کلی به عنوان جراح ارشد سابق خدمت می کرد و در حال حاضر به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد اجرایی خدمت می کند. داگلاس ای. پاجت به عنوان جراح ارشد فعلی خدمت می کند.

زمینه های تخصص در HSS شامل تعویض مفصل، ترومای ارتوپدی، جراحی دست و اندام فوقانی، افزایش طول اندام، استئواینتگراسیون، جراحی پا و مچ پا، ارتوپدی کودکان، جراحی ستون فقرات، پزشکی ورزشی، فیزیاتری، روماتولوژی و فیزیوتراپی است. موسسه آموزش HSS برنامه های رزیدنتی، برنامه های فلوشیپ و برنامه های آموزش پزشکی حرفه ای را ارائه می دهد. این بیمارستان 453 کادر پزشکی فعال دارد.

HSS در ارتوپدی در سراسر جهان توسط Newsweek (2021، 2022، 2023، 2024) و در ایالات متحده توسط US News & World Report (2010-2024) رتبه اول را دارد. در حال حاضر، HSS همچنین در رتبه دوم در روماتولوژی توسط US News & World Report قرار دارد. بیمارستان جراحی ویژه در شهر نیویورک در 27 مارس 1863 به عنوان بیمارستان انجمن نیویورک برای امداد رسانی به پارگی و فلج شدتوسط گروهی شامل دکتر جیمز نایت، یک پزشک عمومی تأسیس شد. و رابرت ام. هارتلی، دبیر انجمن بهبود وضعیت فقرا: 32  این بیمارستان به عنوان یک تلاش بشردوستانه برای ارائه مراقبت های پزشکی به سربازان مجروح جنگ داخلی و ساکنان نیازمند شهر تأسیس شددکتر نایت به عنوان پزشک مقیم و جراح منصوب شد. این بیمارستان در منهتن خانه دکتر نایت در خیابان دوم 97 قرار داشت. 28 تخت بستری برای کودکان و یک هنرستان برای ساخت بریس وجود داشت. بزرگسالان به صورت سرپایی درمان شدند. فقرا به صورت رایگان درمان می شدند و از دیگران هزینه متوسطی دریافت می کردند. بیمارستان درهای خود را به روی اولین بیمار، یک پسر چهار ساله فلج، در 1 می 1863 گشود.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,بیمارستان تخصصی ارتوپدی ,بیمارستان تخصصی ارتوپدی روماتولوژیک ,بیمارستان تخصصی ارتوپدی HSS نیویورک ,پاورپوینت بیمارستان تخصصی ارتوپدی ,تحلیل بیمارستان تخصصی ارتوپدی ,Hospital for Special Surgery (HSS) ,نمونه بیمارستان تخصصی ارتوپدی ,نمونه مشابه بیمارستان تخصصی ارتوپدی ,نمونه موردی بیم,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی رویش تهران نمونه دندانپزشکی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی و باشگاه کودکان KU 64
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان پناهگاه گرانولرز و یک نمونه دیگر
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک تخصصی مارتینی هامبورگ
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان فرانزیسکوس وین
پاورپوینت بررسی معماری مرکز زنان و کودکان شنژن که توسط MVRDV
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی 799 تختخوابی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان عمومی متروپولیتن MHC نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی سرطان مموریال اسلون کترینگ نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان 272 تختخوابی هارلم منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی چشم، گوش و گلو منهتن (MEETH) نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان روانپزشکی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی کالج پزشکی دانشگاه اولسان در سئول
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک اسماعیل اوریا توسط آتلیه mar macias
پاورپوینت بررسی تأثیر معماری در استرس‌زدایی از محیطهای درمانی
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی مرکز پزشکی ترگوی در هلند ,pptx
دانلود, پاورپوینت بررسی طراحی بیمارستان Qilu ساختمان اورژانس پزشکی دانشگاه شاندونگ در چین ,pptx
پاورپوینت بررسی معماری مرکز درمانی سرطان در کپنهاگ، دانمارک Nord Architects
بررسی پلانها و نقشه ها و دیاگرام طراحی معماری نمونه موردی بیمارستان
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان بهمن تهران بهمراه پلانها

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد