خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی سرطان مموریال اسلون کترینگ نیویورک

   تعدادبرگ: 32 اسلاید   قیمت: 50000 تومان     تعدادمشاهده  39


پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی سرطان مموریال اسلون کترینگ نیویورک

مرکز سرطان مموریال اسلون کترینگ (MSK یا MSKCC) یک موسسه درمانی و تحقیقاتی سرطان در منهتن در شهر نیویورک است. این بیمارستان در سال 1884 به عنوان بیمارستان سرطان نیویورک تاسیس شد. MSKCC یکی از 72 مرکز جامع سرطان تعیین شده توسط موسسه ملی سرطان است. زمانی که موسسه تحقیقات سرطان اسلون کترینگ در سال 1945 تاسیس شد و در مجاورت بیمارستان ساخته شد، این مکان قبلاً تغییر نام داده و به مکان فعلی خود منتقل شده بود. این دو نهاد پزشکی به طور رسمی عملیات خود را در سال 1960 هماهنگ کردند و به طور رسمی در سال 1980 به عنوان یک نهاد واحد ادغام شدند. پردیس اصلی آن در خیابان یورک 1275 بین خیابان های 67 و 68 در منهتن واقع شده است.

در بهترین بیمارستان‌های ۲۰۲۱–۲۰۲۲ گزارش اخبار و جهانی ایالات متحده، مرکز سرطان مموریال اسلون کترینگ (MSK) پس از مرکز سرطان MD اندرسون در هیوستون، دومین بیمارستان برتر برای مراقبت از سرطان در کشور است.

این بیمارستان در سمت بالا وست ساید منهتن در سال 1884 به عنوان بیمارستان سرطان نیویورک توسط گروهی شامل جان جاکوب آستور سوم و همسرش شارلوت تأسیس شد. بیمارستان به عنوان جراح حاضر ویلیام بی کولی منصوب شد، که پیشگام شکل اولیه ایمونوتراپی برای ریشه کن کردن تومورها بود. رز هاثورن، دختر نویسنده ناتانیل هاثورن، در تابستان 1896 قبل از تأسیس گروه خود، خواهران دومینیکن هاثورن، در آنجا آموزش دید.در سال 1899، این بیمارستان به بیمارستان عمومی مموریال برای درمان سرطان و بیماری‌های وابسته تغییر نام داد. در سال 1902، آرابلا هانتینگتون 100000 دلار آمریکا (معادل 3.5 میلیون دلار در سال 2023) به یاد شوهر فقیدش کولیس پاتر هانتینگتون برای تأسیس اولین صندوق تحقیقات سرطان در کشور، صندوق هانتینگتون برای تحقیقات سرطان، ساخت.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,بیمارستان تخصصی سرطان ,بیمارستان تخصصی سرطان مموریال ,بیمارستان تخصصی سرطان اسلون ,بیمارستان تخصصی سرطان کترینگ نیویورک ,پاورپوینت بیمارستان تخصصی سرطان ,تحلیل بیمارستان تخصصی سرطان ,پلان بیمارستان تخصصی سرطان ,نقشه بیمارستان تخصصی سرطان ,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی رویش تهران نمونه دندانپزشکی
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک دندانپزشکی و باشگاه کودکان KU 64
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری کلینیک تخصصی مارتینی هامبورگ
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان فرانزیسکوس وین
پاورپوینت بررسی معماری مرکز زنان و کودکان شنژن که توسط MVRDV
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی 799 تختخوابی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی ارتوپدی و روماتولوژیک HSS نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان 272 تختخوابی هارلم منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان تخصصی چشم، گوش و گلو منهتن (MEETH) نیویورک
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان روانپزشکی منهتن
پاورپوینت تحلیل معماری بیمارستان آموزشی کالج پزشکی دانشگاه اولسان در سئول
پاورپوینت بررسی معماری کلینیک اسماعیل اوریا توسط آتلیه mar macias
پاورپوینت بررسی تأثیر معماری در استرس‌زدایی از محیطهای درمانی
پاورپوینت بررسی معماری مرکز درمانی سرطان در کپنهاگ، دانمارک Nord Architects
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری بیمارستان بهمن تهران بهمراه پلانها
پاورپوینت تحلیل معماری بخش جراحی بیمارستان
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان Cognacq-Jay در پاریس فرانسه
پاورپوینت بررسی معماری مرکز تحقیقات سرطان نایت در دانشگاه اورگان
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان مراقبت های بهداشتی در یارام استرالیا
پاورپوینت بررسی معماری بیمارستان تخصصی ارتوپدی کودکان Scottish Rite

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد