خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت تحلیل مشهور ترین موزه های جهان

   تعدادبرگ: 142   قیمت: 4800 تومان   حجم فایل: 12828 kb  تعدادمشاهده  33


در این مطلب برای شما مهندسان گرامی پروژه پاورپوینت تحلیل مشهور ترین موزه های جهان را آماده کرده ایم که جز پروژه های جالب و کامل برای ارائه میباشد.

فهرست:
 
معرفی موزه های معروف دنیا
 
موزه سلطنتی جنگ
 
موزه هولوکاست
 
سایت پلان مجموعه ها
 
موزه مرسدس بنز
 
موزه ملی قطر
 
موزه یهود برلین
 
موزه هنر دنور
 
موزه خولون اسرائیل
 
………………………
 
موزه سلطنتی جنگ جزء اولین طرح های معماری لیبسکیند است که در شمال انگلیس ساخته شد .این مجموعه عظیم با پوسته نقره ای درخشان  آلومینیومی در کنار کانال منچستر قرار گرفته است.این موزه تاریخچه ای از جنگ های مهم اروپا از سال 1914 تا سال 2000 میلادی را در خود جاب داده است. ایده طراحی موزه از این تصور او ناشی می شود که جهان به قطعاتی خرد شده و متلاشی گشته و سپس به صورت تمثیلی ساده و ابتدایی از کشمکش وتضاد روی هم سوار گردیده است. از این رو موزه در نگاه کلی از سه بخش تشکیل شده استکه لیبسکیند ان ها را ”قطعات خرد شده“ می نامد سه بخشی که شاید به نوعی بیان کننده آب زمین و هواست و حوزه های جنگ را مجسم می کند.همان گونه که لیبسکیند شرح می دهد این مجموعه ی سه گانه عینیت دهنده تعارضات قرن بیستم است. جنگ ها از آن جا که در حالت کلی همواره روی زمین روی آب ها و در هوا رخ می دهند هرگز روی کاغذ به درستی به تصویر کشیده نمی شوند.
 
این سه بخش گسیخته و درهم شکسته شده در عین حال که با آشفتگی خویش ذهن را به چالش می کشند به گونه ای تحسین برانگیز وقار و زیبایی دارند.
 
قطعه میانی موزه پاره ای از زمین است عنصری منحنی شکل که در ابعاد تقریبی 70*150 متر گسترده شده و تالار نمایش بزرگی را در خود جای داده است .این بخش بزرگ شامل دو طبقه است که با سقف محدبی به ارتفاع 19 متر پوشیده شده است. رستوران موزه که منظره زیبایی از کانال را عرضه می کند در قطعه اب قرار دارد و با سقفی مفعر به نمایش در آمده است و آخرین بخش _البته نه از حیث اهمیت_ قطعه عمودی هوا است که ورودی ساختمان را تشکیل می دهد و به ارتفاع 55 متر است. این بخش تضاد و تقابل را با ارتفاع کم موزه در سمت راست کانال به تصویر می کشد. فضای داخل پیشنهادی این موزه برگرفته از شکل انحنای زمین است وچون این طرح با اتفاقاتی که در جهان می افتد در ارتباط است موجب درک موقعیتی سریع و بی واسطه از موزه می شود.
 
رابطه ای که میان جریان بی وقفه موزه و چشم انداز بیرون آن بر قرار است به وسیله نظام تسلسل 24 ساعته جهان تعدیل یافته است. بعد فضا و زمان موزه باعث شناختی آسان از فضایی حاکی از تضاد می شود و تنشی را میان این تضاد و زیر بنای تاریخی آن نشان می دهد. قفسه های بادبان مانندی که در خارج از ساختمان به نمایش گذاشته شده به نحو شگفت انگیزی با مناظر اطراف به خصوص زمین فوتبال منچستر یونایتد در ارباط است.
 
موزه هولوکاست
 
ساختمان موزه در دامنه تپه ای مشرف به روستای اینکریم اورشلیم قرار گرفته است.بنای جدید موزه تاریخ هولوکاست نتیجه طرح توسعه ده ساله و 100 میلیون دلاری بنیاد ”یاد واشم“ (yad vashem) (بنیاد قهرمانان و شهدای هولوکاست)است.
 
موزه تاریخ هولوکاست در واقع بدنه اصلی و ستون فقرات پروژه 75000 متر مربعی موشه سفدی اس که جایگزین ساختمان موجود شده است و به عنوان مرکز مجموعه مطرح شده است.سفدی در طراحی این ساختمان به این موضوع واقف بود که موضوع آدم سوزی نمونه مشابهی ندارد و بنابراین ساختمان آن نیز نمی تواند از نمونه های مشابه پیروی کند.
 
قسمت اعظم بدنه اصلی موزه که از بتن و شیشه ساخته شده در زیر تپه پنهان شده است وبا نشان دادن بخشی از ستون فقرات 150 متری خود توانسته است به صورتی ملموس ابعاد واقعی خود را به بیننده منتقل کند.
 
 
 
در انتهای این برآمدگی و در نزدیکی ورودی موزه و مرکز بازدید کنندگان یک منشوربزرگ به سمت دهکده از تپه بیرون آمده که گویی در فضا شناور است ودر انتهای دیگر بنا دیوار های کناری ساختمان از یکدیگر باز شده و با خم شدن به بیرون شکل دو بال را به وجود آورده است.این فرم تاکیدی استعاری بر ادامه زندگی بعد از تجربه مرگ است.
 
مجموعه گالری ها با نور طبیعی و از طریق شکاف سقفی که در ارتفاع 18 متری قرار دارد روشن می شوند. این گالری ها در طول یک مسیر خطی پیاده که در خاک فرو رفته قرار گرفته اند.
 
هنگامی که وارد موزه می شوید گالری ها از نظر پنهان هستند و به مرور که در مسیر قدم می گذارید بسته به موضوع و تاریخ هولوکاست گالری ها نمایان می گردند.
 
در انتهای موزه سالن اسامی فضایی دراماتیک به وجود آورده است
 
یک استراکچر مخروطی 9 متری که انتهای آن به سمت آسمان باز است محل ثبت اسامی میلیون ها یهودی قربانی هولوکاست است .یک مخروط معکوس که از داخل یک سنگ طبیعی کنده کاری شده و به احترام قربانیانی که هیچ گاه شناخته نشدند ساخته شده است.
 
این موزه در واقع از دو محور خطی حرکتی تشکیل شده است که اولی به صورت حجم اصلی و نمای اصلی عمود بر ورودی موزه ظهور پیدا کرده  که محل قرار گیری نور گیر های سقفی و گالری ها می باشد و دومی در دل زمین پنهان شده است و در اخر به حجم مخروطی شکل ختم می شود.این مسیر به گونه ای راز آلود و ساکت طراحی شده است که گویی چشم مخاطب خود را به اسراری پنهان راهنمایی می کند. مرکز جدید فرهنگی آموزشی و تحقیقاتی سندی نشان دهنده موقعیت بنیاد یاد واشم به عنوان یک مرکز بین المللی تحقیقات و نگهداری یادمان هولوکاست است.و.....


کلمات کلیدی مرتبط:
برترین موزه های جهان, تحلیل بهترین موزه های جهان, تحلیل موزه, تحلیل موزه های برتر, تحلیل های موزه, دانلود پروژه سبک مدرن, سبک مدرن, طراحی معماری, طراحی معماری 3, طراحی معماری موزه, طراحی موزه, طرح موزه, مشهور ترین موزه های جهان, مطالعات موزه, معماری مدرن, معماری موزه, موزه, پاورپوینت تحلیل معماری, پ,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی ال ای148 در فرانسه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی فضای فرهنگی اٌ اچ ال برای هنر در پرتغال ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز سارا فرهنگس در سوئد ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی بازسازی چاپخانه تایمن در روسیه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز طراحی خلاقانه ووهان در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی الپکس در فرانسه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی و بازدیدکنندگان کویسوبا یی در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی پاویون آدری ایرماس در ایالات متحده ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه فرهنگ کادوکاوا در ژاپن ,pptx
پاورپوینت تحلیل معماری شهر فرهنگی گالیسیا Galicia اثر پيتر آيزنمن
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه باهاوس ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه هزار در میامی ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی گسترش موزه Tsenpo در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه شیشه کودکان در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی نوسازی یادبود قرمز تائوژو در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی پسوند و منظره موزه اوردروپگارد در دانمارک ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه هنر Xu Wei و میدان Qingteng در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه MKM در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه سوژو در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه کوروالیس انجمن تاریخی شهرستان بنتون در ایالات متحده ,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira