System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at Cross.DNN.Modules.CrossArticle.CrossArticleDetail.Page_Load(Object sender, EventArgs e)
فضاهای فرهنگی ، موزه ، نمایشگاه و مکانهای هنری - پاورپوینت بررسی معماری موزه اورسی پاریس Musee d'Orsay
 

 خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری موزه اورسی پاریس Musee d'Orsay

   تعدادبرگ: 30 اسلاید دارای نقشه و تصاویر   قیمت: 18000 تومان     تعدادمشاهده  34


پاورپوینت بررسی معماری موزه اورسی پاریس Musee d'Orsay

از سال 1986، ایستگاه قطار Beaux Arts Gare d’Orsay در پاریس خانه موزه اورسی بوده است، جایی که میلیون‌ها بازدیدکننده از آثار هنری بین‌المللی موزه، از جمله بزرگترین مجموعه امپرسیونیستی جهان، در سالن طاق‌دار آن دیدن کرده‌اند. از آنجایی که در آن زمان توسط معمار ایتالیایی Gae Aulenti و فرانسوی ACT Architecture پیکربندی مجدد شد، پروژه استفاده مجدد تطبیقی ​​تاریخی عمدتاً یکسان باقی مانده است. اما با هدیه 20 میلیون یورویی (22.6 میلیون دلاری) یک بشردوست ناشناس از طریق مؤسسه غیرانتفاعی American Friends of Musée d'Orsay، موزه برنامه بلندپروازانه ای را برای طراحی مجدد اعلام کرد: ساختمان تاریخی آن به طور کامل به فضای عمومی اختصاص داده می شود و دفاتر اداری را تغییر می دهد. در طبقه چهارم به گالری ها و مرکز آموزشی و پژوهشی. این پروژه که در محدوده فعلی موزه کار می کند و به عنوان "Orsay Wide Open" شناخته می شود، تا سال 2026 در دو مرحله تکمیل می شود.

لورنس دس ماشین، رئیس موزه، "اورسای واید اوپن" به ما امکان می‌دهد به هدف اصلی موزه دست یابیم: ارائه تجربه‌ای راحت در گالری‌های بزرگ و با منابع آموزشی که درک آنها از مجموعه ما و تاریخ هنر و فرهنگ را غنی می‌کند، به بازدیدکنندگان ارائه کنیم. در بیانیه ای گفت. با رشد مجموعه موزه و افزایش حضور سالانه بازدیدکنندگان - به رکورد 3.6 میلیون نفر در سال گذشته - برای تصمیم گیرندگان روشن شد که از فضای موجود به کارآمدترین روش استفاده نمی شود. با معمار Agathe Boucleinville، مدیر بخش معماری و موزه‌شناسی موزه، در راس این پروژه، 13000 فوت مربع فضای اداری که در حال حاضر در اتاق‌های قبلی هتل اصلی ساخته شده در ایستگاه قرن 19 قرار دارد، به یک فضای جدید تبدیل می‌شود. بال گالری های امپرسیونیست و پست امپرسیونیست، که برای اولین بار از زمانی که موزه شده است، کل ساختمان را به روی عموم باز می کند. این حرکت به موزه این امکان را می دهد که مجموعه بیشتری از مجموعه خود را که بر آثار هنری اواسط قرن 19 تا 20 متمرکز است، به نمایش بگذارد. Boucleinville همچنین قصد دارد طبقه چهارم موزه را به عنوان یک مرکز آموزشی 7000 فوت مربعی سازماندهی کند که از فناوری دیجیتال برای ارائه دروس هنر به کودکان، خانواده ها و گروه های مدرسه استفاده می کند. مراکز غذا و نوشیدنی، مغازه ها و مناطقی برای استراحت و تأمل در فضاهای جدید پراکنده خواهند شد. بوکلین‌ویل، که هدفش ایجاد تجربه‌ای برای بازدیدکنندگان است که «غنی‌تر و قابل دسترس‌تر برای همه مخاطبان» است، می‌گوید: «شاخه جدید بخشی از تلاش جهانی برای سازماندهی مجدد و بازنگری در ارائه مجموعه، در نمایشی مطبوع‌تر و دلپذیرتر است. با توجه ویژه به پذیرایی برای عموم جوانان.»


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری ,موزه اورسی پاریس ,Musee d'Orsay ,پاورپوینت موزه اورسی پاریس ,تحلیل موزه اورسی پاریس ,نقشه موزه اورسی پاریس ,پلان موزه اورسی پاریس ,نمونه موردی موزه اورسی پاریس ,نمونه مشابه موزه اورسی پاریس ,

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد