خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری موزه هوانوردی و فضایی ایون گرین

   تعدادبرگ: 30 اسلاید   قیمت: 30000 تومان     تعدادمشاهده  12


پاورپوینت بررسی معماری موزه هوانوردی و فضایی ایون گرین

موزه هوانوردی و فضایی همیشه سبز یک موزه مستقل هوانوردی غیرانتفاعی 501(c)(3) در مک‌مینویل، اورگان است. نمایشگاه های آن عبارتند از Hughes H-4 Hercules (غاز صنوبر) و بیش از پنجاه هواپیمای نظامی و غیرنظامی، هواپیماهای بدون سرنشین (پهپادها) و فضاپیماها. مجموعه موزه شامل چهار ساختمان اصلی است: سالن اصلی نمایشگاه هوانوردی، یک تئاتر دیجیتال با صفحه نمایش بزرگ، یک سالن نمایشگاه دوم متمرکز بر فناوری فضایی و یک پارک آبی.

این موزه در بزرگراه مقر سابق هوانوردی بین المللی همیشه سبز و در سراسر مسیر 18 اورگان از فرودگاه شهری مکمینویل (KMMV) واقع شده است.

بخش‌هایی از این موزه که توسط مالک هواپیمایی بین‌المللی همیشه سبز تأسیس شد، در آوریل 2020 به دلیل انحلال ورشکستگی توسط بیل استولر، مدیر اجرایی تجاری خریداری شد، اما موزه همچنان یک نهاد مستقل و غیرانتفاعی است.
تاریخ
یک بمب افکن B-25 میچل در طبقه اصلی موزه.
اولین بار توسط مایکل کینگ اسمیت، کاپیتان سابق نیروی هوایی ایالات متحده و پسر بنیانگذار هوانوردی بین المللی اورگرین، دلفورد ام. اسمیت، در سال 1991 با مجموعه کوچکی از هواپیماهای قدیمی در آشیانه ای در دفتر مرکزی شرکت افتتاح شد.

در مارس 1990، شرکت والت دیزنی اعلام کرد که نمایشگاه لانگ بیچ، کالیفرنیا، نمایشگاه غاز صنوبر را خواهد بست. Aeroclub کالیفرنیای جنوبی شروع به جستجوی خانه جدیدی برای این هواپیمای تاریخی کرد. در سال 1992، موزه همیشه سبز با پیشنهاد ساخت موزه ای در اطراف هواپیما و نمایش آن به عنوان یک نمایشگاه مرکزی، برنده مناقصه شد.
جداسازی این هواپیما در آگوست 1992 آغاز شد. قطعات با کشتی از اقیانوس آرام، رودخانه کلمبیا و رودخانه ویلامت به دیتون فرستاده شد و در آنجا به کامیون ها منتقل شد و به هوانوردی بین المللی همیشه سبز هدایت شد. در فوریه 1993 وارد شد.[2] طی هشت سال آینده، هواپیما تحت بازسازی دقیق قرار گرفت. داوطلبان تمام رنگ ها را برداشتند، قطعات فرسوده را جایگزین کردند، و کل هواپیما را دوباره رنگ آمیزی کردند، در میان بسیاری از کارهای دیگر. در سپتامبر 2000، مونتاژ اصلی هواپیما کامل شد. بدنه، بال‌ها و دم در بزرگراه و به ساختمان موزه جدید که هنوز در دست ساخت است، منتقل شدند. در طول سال بعد، خدمه بالها و دم را روی بدنه مونتاژ کردند. اینها به موقع برای افتتاح موزه در 6 ژوئن 2001 تکمیل شدند. سطوح کنترلی (فلپ ها، ایلرون ها، سکان، و آسانسورها) بعداً مونتاژ شدند. آخرین قطعه در 7 دسامبر 2001 در جای خود قرار گرفت.
 


کلمات کلیدی مرتبط:
پاورپوینت بررسی معماری موزه هوانوردی و فضایی ایون گرین , ,موزه هوانوردی و فضایی همیشه سبز یک موزه مستقل هوانوردی غیرانتفاعی 501(c)(3) در مک‌مینویل، اورگان است. نمایشگاه های آن عبارتند از Hughes H-4 Hercules (غاز صنوبر) و بیش از پنجاه هواپیمای نظامی و غیرنظامی، هواپیماهای بدون سرنشین (پهپادها) و فضا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری مرکز نمایشگاه برنامه‌ریزی شهری شانگهای
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری فرهنگستان علوم کالیفرنیا آمریکا
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری موزه و کتابخانه ملک تهران
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری عمارت ملک در مشهد
پاورپوینت تحلیل بررسی معماری موزه ‌ریكس ‌آمستردام ، موزه ملی هلند
پاورپوینت تحلیل بررسی موزه هنر معاصر موری در توکیو ژاپن
پاورپوینت بررسی تجربه بازدیدکنندگان در موزه یهودی برلین توسط دانیل لیبسکیند
پاورپوینت بررسی هنر اینستالیشن
پاورپوینت تحلیل معماری موزه سمیه یا سومایا Soumaya Museum مکزیک
پاورپوینت بررسی معماری غرفه پاویون بریتانیا در نمایشگاه EXPO 2010
پاورپوینت بررسی معماری موزه زمان تهران عمارت موزه زمان ایران
پاورپوینت بررسی معماری خانه فرهنگ و هنر اروپا خانه اپرای گراتس
پاورپوینت تحلیل معماری موزه هنر کانستهاوس گراتس در اتریش Kunsthaus Graz
پاورپوینت بررسی گسترش گالری رابرت مک لافلین اوشاوا، انتاریو، کانادا
پاورپوینت بررسی معماری غرفه‌های تم Expo '67- انسان در جامعه، انسان و سلامتی او
پاورپوینت بررسی معماری غرفه پاویون کانادا Expo '70 در اوزاکا، ژاپن
پاورپوینت بررسی معماری موزه مردم شناسی دانشگاه بریتیش کلمبیا، کانادا
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر دو ریو ریودوژانیرو
پاورپوینت بررسی معماری پاویون برزیل در نمایشگاه دوبی 2020 توسط MMBB
پاورپوینت بررسی معماری موزه هنر کالج ویلیامز

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد