خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی معماری موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

   تعدادبرگ: 32 اسلاید موزه قطار   قیمت: 32000 تومان     تعدادمشاهده  10


پاورپوینت بررسی معماری موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا

موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا موزه ای در سیستم پارک های ایالتی کالیفرنیا است که نقش راه آهن را در غرب تفسیر می کند. این در پارک تاریخی ایالت ساکرامنتو در 111 I Street، ساکرامنتو، کالیفرنیا واقع شده است.

این موزه دارای 21 لوکوموتیو بازسازی‌شده و واگن راه‌آهن است که قدمت برخی از آنها به سال 1862 بازمی‌گردد. «صحنه سیرا» یک ماکت در مقیاس بزرگ از یک صحنه ساخت‌وساز در بالای سیرا نوادا را نشان می‌دهد که نشان‌دهنده گذرگاه Donner C است. 1867، با لوکوموتیو فرماندار استانفورد. سایر نمایشگاه‌ها نشان می‌دهند که چگونه تأثیر راه‌آهن جامعه آمریکا را تغییر داد، بر سفر، تجارت و زندگی روزمره، و همچنین زندگی راه‌آهن‌ها و تنوع افرادی که در راه‌آهن کار می‌کنند، تأثیر گذاشت. در حال تغییر نمایشگاه‌هایی که شامل عکس‌ها، گذر زمان، و مصنوعات مجموعه موزه هستند، به داستان کلی تاریخ راه‌آهن عمق و اطلاعات اتفاقی می‌افزایند. این موزه یک برنامه آموزشی گسترده برای دانش‌آموزان ابتدایی از سراسر منطقه دارد تا به آنها کمک کند تا در مورد تاریخچه راه‌آهن با استفاده از نمایش‌های مجدد، لباس‌های عروسکی، و از جمله سواری با قطار و ماشین دستی بیاموزند. محوطه گرد موزه دارای نمایشگر چرخشی از لوکوموتیوها و تجهیزات متعلق به موزه است. وقتی به نمایش گذاشته نمی‌شوند، این اقلام در نزدیکی راه آهن ساکرامنتو در ساختمان‌های باقی‌مانده که بخشی از مجموعه اصلی فروشگاه جنوبی اقیانوس آرام بودند، ذخیره می‌شوند و روی آنها کار می‌شود. طرح قطار بزرگ مدل O در مقیاس 3 ریلی نیز در موزه قرار دارد.
Virginia & Truckee RR 13, "Empire," (قبل از بازسازی). آخرین مالک آن شرکت سیمان پرتلند اقیانوس آرام در گرلاخ، NV، در قرن بیستم بود.
ویرجینیا و تراکی 13، "امپراتوری" (پس از بازسازی)، در موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا. بازسازی آن شامل عناصر طراحی متعددی از سال های اولیه موتور در دهه 1800 است.


کلمات کلیدی مرتبط:
معماری موزه راه آهن ,موزه راه آهن ایالتی ,موزه راه آهن کالیفرنیا ,پاورپوینت موزه راه آهن ,بررسی موزه راه آهن ,موزه راه آهن ایالتی کالیفرنیا ,نمونه موردی موزه قطار ,نمونه مشابه موزه قطار,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد