خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
Enter Title
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی دانشگاه Somerville

   تعدادبرگ: 27 اسلاید   قیمت: 6500 تومان   حجم فایل: 1002 kb  تعدادمشاهده  59


دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی دانشگاه Somerville
 
بخشی از مطلب 
دانشگاه آکسفورد در نظر دارد در جریان توسعه دانشگاه در سایت بیمارستان قدیمی rod cliffe یک رصد خانه تاسیس کند. در این توسعه ساختمانی برای دانشکده مردم شناسی و علوم اجتماعی نیز در نظر گرفته خواهد شد. دانشکده Somerville کل جبهه جنوبی را به خود اختصاص داده است.
 
زمانی که ساختمان قدیمی بیمارستان تخریب شد، جبهه شمالی آن مشرف به ساختمان دانشکده گردید. ساختمان های مجاور بیمارستان بر این باور بودند که ساختمان دانشکده جهت ساختمان های آنها را تغییر داده است. همین امر باعث ایجاد فضای خالی در نمای دانشگاه می شد، که تصمیم بر آن شد که ساختمان دانشکده با زمین خالی جابجا گردد تا راه باریک و دارزی بین آنها ایجاد شود. این جابجایی امکان ساخت ساختمانی جدید برای خوابگاه دانشجویی را فراهم نمود.
 
بخشی از زمین واگذاری دانشگاه، پهنای لازم برای ساختن اتاق ها و یک راهرو را داشت. نقشه طرح در ابعاد 6 متر عرض و 175 طولترسیم شده بود. امکان اختصاص ورودی مجزا از جبهه شمالی به ساختمان وجود نداشت و اتاق دانشجویان از قسمت پشت با ساختمان دانشکده در ارتباط بودند. مسیر جدیدی از سمت شمال ایجاد خواهد شد که جاده Woodstock را به خیابان Walton متصل می کند. ما هم چنین موفق شدیم ورودی جدید به دانشکده از سمت شمال داشته باشیم که به سمت رصدخانه منتهی می شد.
 
 
 
تابلوها و نشانه های ساختمان ها برای ایجاد چهارچوب و چشم اندازهای کوتاه استفاده شده اند، زمانی که در طول خیابان قدم می زنید و به میدان کوچکی در انتهای مسیر می رسید، منظره جدید دیگری از میدان منتظر شماست. ای امر، امکان دیدن همه ساختمان های جدید و قدیمی طول مسیر را با ایجاد منظره های مختلف فراهم می کند.
 
تک تک پنجره های خوابگاه از چوب بلوط ساخته شده اند و اتاق هر دانشجو نورپردازی خاص خود را دارد که مسیریابی را در هر شرایط آسان می کند. پنجره های طاقدار، حرکت در نمای مورب ساختمان ایجاد می کنند، مخصوصا زمانی که از مسیر باریک کنار ساختمان عبور کرده و به عقب بر می گردید.
 
راه پله ها چشم اندازهای ساختمان را مسدود کرده و به ورودی ها تاکید می کند. قاب بندی پنجره ها ، حسی متفاوت در هنگام عبور از مسیر باریک در انسان ایجاد می کند. از یک زاویه، پنجره ها کاملا شیشه ای دیده می شوند و از زاویه دیگر نمایی چوبی دارند.
 
 
 
 
 


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود پاورپوینت خوابگاه دانشجویی دانشگاه Somerville , ,بخشی از مطلب ,دانشگاه آکسفورد در نظر دارد در جریان توسعه دانشگاه در سایت بیمارستان قدیمی rod cliffe یک رصد خانه تاسیس کند. در این توسعه ساختمانی برای دانشکده مردم شناسی و علوم اجتماعی نیز در نظر گرفته خواهد شد. دانشکده Somerville کل جبهه جنوبی,
مقالات مرتبط در این دسته
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی ال ای148 در فرانسه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی فضای فرهنگی اٌ اچ ال برای هنر در پرتغال ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز سارا فرهنگس در سوئد ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی بازسازی چاپخانه تایمن در روسیه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز طراحی خلاقانه ووهان در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی الپکس در فرانسه ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی و بازدیدکنندگان کویسوبا یی در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی پاویون آدری ایرماس در ایالات متحده ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه فرهنگ کادوکاوا در ژاپن ,pptx
پاورپوینت تحلیل معماری شهر فرهنگی گالیسیا Galicia اثر پيتر آيزنمن
پاورپوینت بررسی معماری بنای تالار یادبود جاودانگی در گورستان لانگشان چین
پاورپوینت بررسی معماری گالری هنری چنگدو سوپو در چین
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه باهاوس ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه هزار در میامی ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی و کتابخانه سدیکو در ایتالیا ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی مرکز فرهنگی سارا در Skellefteå در سوئد,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی گسترش موزه Tsenpo در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی موزه شیشه کودکان در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی نوسازی یادبود قرمز تائوژو در چین ,pptx
دانلود,پاورپوینت بررسی طراحی پسوند و منظره موزه اوردروپگارد در دانمارک ,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
Copyright © 2013-2016 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد
older wife fucks young cuckold husband (camster) yoga asanas sex xnxx horny blonde is fingering her pussy when black boyfriend comes to fuck burqa doggy style xxx sexy photos and videos beautiful water babe caleb gets fucked his girlfriend resident 4 cock hungry ebony babe in fishnet gets anally fucked curved limp small dick popping out of the window full nelson asa akira