خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی پارک ملی کمتال ، کنتال در اذربايجان شرقي

   تعدادبرگ: 24 اسلاید   قیمت: 15000 تومان     تعدادمشاهده  43


پاورپوینت بررسی پارک ملی کمتال ، کنتال در اذربايجان شرقي

پارک ملی کمال با وسعتی بالغ بر 7000 هکتار در شمال استان آذربایجان شرقی و مرز بین المللی با جمهوری ارمنستان واقع شده است، این منطقه قسمت شمال شرقی پناهگاه حیات وحش کیامکی است.

پناهگاه حیات کیامکی از سال 73 توسط شورای عالی حفاظت محیط زیست به عنوان منطقه حفاظت شده کیامکی تایید شده و از سال 75 به پناهگاه حیات وحش ارتقا یافته است و در سال 1390 منطقه کنتال به عنوان منطقه پارک ملی تصویب شد.

وی گفت: پارک ملی کنتال در شمال استان آذربایجان شرقی، بخش سیاه رود شهرستان جلفا و مرز بین المللی با جمهوری ارمنستان واقع شده است. این جانور کیامکی محسوب می شود.

این منطقه در کرانه جنوبی رود ارس یکی از زیباترین مناطق طبیعی استان آذربایجان شرقی است.

عبور رودخانه ارس از این منطقه که از چندین کشور سرچشمه می گیرد و از تنوع زیستی بالایی برخوردار است بر اهمیت این منطقه افزوده است. پارک ملی کنتال یکی از مناطق امن پناهگاه حیات وحش کیامکی است که دارای صخره ها و دیوارهای قطوری است که در نوع خود بی نظیر بوده و از نظر زیبایی شناسی دارای ویژگی های منحصر به فردی در کشور است. می توان آن را منطقه ای با ویژگی های ژئوپارک در نظر گرفت. این صخره های صعب العبور یکی از بهترین زیستگاه های بز و بز در منطقه است و گله های کوچک و بزرگ به راحتی در نقاط مختلف آن دیده می شود. بر قابلیت های فرهنگی و گردشگری خود افزوده است.و...


کلمات کلیدی مرتبط:
پارک ملی کمتال ,کنتال در اذربايجان شرقي ,پاورپوینت پارک ملی کمتال ,پارک ملی کمال ,
مقالات مرتبط در این دسته

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد