خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: پاورپوینت بررسی زیباشناسی سازه در معماری معاصر جهان

   تعدادبرگ: 50 اسلاید   قیمت: 14900 تومان     تعدادمشاهده  73


پاورپوینت بررسی زیباشناسی سازه در معماری معاصر جهان
معماری مدرن یک مد بود. پوشیده از نقشی ایدئولوژیکی و اجتماعی در بازسازی شهری، غیرقابل انکار است که ژن غالب جنبش مدرن زیبایی شناسی آن است.
همه چیز از ظاهر "بهداشتی" ویلاهای آنها به رنگ سفید، تا مجموعه انقلابی ظروف شیشه ای، فولادی و بتونی آن، تا طرح های توسعه آن، مشبک مشبک یک سبک بود. یک جلیقه ی سبکی که به شدت توسط مانیفست های بی شماری از آن دفاع می شود، باید به عنوان پیشگویی مدرنیستی تزیت گرا تفسیر شود.
مدرنیسم یک تحول کیمیاگری را از طریق مد برنامه ریزی کرد. به دنبال تبدیل پوزیتیویسم، عقل گرایی و دکارتی در سبک معماری و زیبایی شناسی به علم بود.

فهرست مطالب

مقدمه
فرمهای معماری تاثیر گذار
سازه در معماری
رابطه هنر طراحی معماری و طراحی سازه
سابقه معماری با عناصر سازه ای
ایده و فرایند اولیه طراحی ایده
برخی عناصر و نوع طراحی
رابطه بین فضای معماری و فرم سازه
اصول موثر در زمینه زیبایی سازه
نقش سازه در معماری
ارزش و جایگاه زیبا شناختی سازه ها
نقش ساختاری صفات زیباشناسی در سازه
دو وجه مکمل و متمایز موثر فرم و سازه
ریشه های جایگاه زیبا شناسی
اهداف زیبایی شناسی سازه
ساختمان پت سنتر در پرینستون اثر راجرز
وحدت در یک طرح
استادیوم مونیخ اثر فرای اوتو و گانتر بنیش
ساختمان ایستگاه قطار برنت وود
عملکرد،ایمنی،اقتصاد
ایجاد پیوستگی بین سازه معماری و تکنولوژی ساخت
نتیجه گیری
منابع


کلمات کلیدی مرتبط:
زیباشناسی سازه در معماری ,سازه در معماری معاصر جهان ,پاورپوینت سازه در معماری ,فرمهای معماری تاثیر گذار ,سازه در معماری ,رابطه هنر طراحی معماری و طراحی سازه ,سابقه معماری با عناصر سازه ای ,ایده و فرایند اولیه طراحی ایده ,برخی عناصر و نوع طراحی ,رابطه بین فضای معماری و فرم سازه ,اصول موثر در زمینه ,
مقالات مرتبط در این دسته

Text/HTML
 
شما باید در حالت ویرایش باشید تا بتوانید متن را ویرایش کنید.

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد