خانه

 درباره ما
 ارتباط با ما
 راهنمای فروشگاه

 فروش آثار شما
 نمونه قراردادها
رزومه
 نمونه کارها
 
جهت اطمینان از نماد اعتماد فروشگاه به سمت راست صفحه اول سایت (خانه) مراجعه فرماييد       با آرزوی ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از کشور عزیزمان ایران        جزوات معماری       پاورپوینت های معماری       چند جمله از بزرگان : درنگ، بهترین درمان خشم است.        مناعت، بین خودستایی و خود هیچ انگاری است./ ارسطو       می‌توان حقیقتی را دوست نداشت، اما نمی‌توان منکر آن شد./ ژان ژاک روسو       زندگی مسئله در اختیار داشتن کارت‌های خوب نیست بلکه خوب بازی کردن با کارت‌های بد است./ گابریل گارسیا مارکز       جهان هر کس به اندازه ی وسعت فکر اوست. (محمد حجازی)       برای کسی که شگفت‌زده‌ی خود نیست معجزه‌ای وجود ندارد       علت هر شکستی، عمل کردن بدون فکر است. (الکس‌مکنزی)       بهتر است ثروتمند زندگی کنیم تا اینکه ثروتمند بمیریم. (جانسون)       از دیروز بیاموز. برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش. (آلبرت انیشتن)       کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده .داروین        شما تنها زمانی به قدرت نیاز دارید که قصد انجام کار مضری را داشته باشید در غیر این صورت عشق برای انجام هر کاری کافی ست. چارلی_چاپلین       زیبایی غیر از اینکه نعمت خداست. دام شیطان نیز هست . فردریش نیچه       از زندگانیم گله دارد جوانیم ، شرمنده جوانی از این زندگانیم      
فروشگاه مقالات
 
فهرست مطالب: دانلود,پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه (مدیریت تشکیلات کارگاهی),pptx

   تعدادبرگ: 33   قیمت: 16500 تومان   حجم فایل: 695 b  تعدادمشاهده  81


دانلود,پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه (مدیریت تشکیلات کارگاهی),pptx
 
 مطلب مفید 
 
تعریف
 
فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت، در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود، در انجام این مهم کمک می‌گیرد. در واقع کنترل اجرای دقیق و کامل برنامه تدوین شده برای پروژه است، به‌طوری‌که هنگام خروج از برنامه بتوان با تشخیص علل و طرح اقتصادی‌ترین فعالیت‌ها، پروژه را به نزدیکترین حالت ممکن در مسیر اولیه و اصلی خود بازگرداند. کنترل پروژه در این راه از سه عامل زیر بهره می‌گیرد.
 
    - تعیین وضعیت واقعی پروژه
    - مقایسه وضعیت واقعی با برنامه
    - در نظر گرفت اقدام اصلاحی
 
نرم‌افزارهای رایج کنترل پروژه شامل سری نرم‌افزارهای پریماورا (نرم‌افزار) و همچنین نسخه‌های ام‌اس پروجکت می‌باشد
 
 
 
 
 
 
 
پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه پاورپوینتی با ۳۳ اسلاید و در ۴ فصل به بررسی اصول مدیریت و کنترل پروژه تعریف اصطلاحات مربوط به کنترل پروژه می پردازد.
 
 
فهرست مطالب پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه
 
    کاربرد روش های CPM&PERT&GERT
    اصول مدیریت و کنترل پروژه
    سازمان یک پروژه
    سیستم اطلاعات بازتابی
    دوره زمانی یک پروژه
    وظایف مدیریت پروژه
    معرفی روشهای برنامه ریزی پروژه
    روش مسیر بحرانی CPM
    روش ارزیابی و بازنگری پروژه (pert)
    روش گرافیکی ارزیابی و بازنگری پروژه Gert
    ساختار شبکه CPM
    قوانین رسم شبکه های مسیر بحرانی
    محاسبات زمان در CPM
 
خلاصه ای از پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه
وظایف مدیریت پروژه
 
وظایف مدیریت پروژه ایجاد هماهنگی لازم در اجرای فعالیت ها برای کاربرد مناسب منابع و امکانات  به منظور رسیدن به هدف نهایی پروژه با در نظر گرفتن کلیه محدودیتها و اگر بخواهیم پروژه را تعریف کنیم بنا به آنچه در چرخش تشکیلات کارگاهی اتفاق می افتد می توان گفت پروژه: مجموعه ای از فعالیت ها که برای دستیابی به منظور یا هدفی خاص انجام می گیرد. همچنین منابع و امکانات بصورت داده سیاستها و روش ها جزیی از داده مدیریت و کنترل کاربرد صحیح منابع و امکانات برای اجرای فعالیت ها خروجی ها (ستاده ها)  سازمان یک پروژه اجرایی را تشکیل می دهند.
 روش مسیر بحرانی
 
در سالهای دهه ۱۹۵۰ گروهی از دانشمندان علوم تحقیق در عملیات ، تکنیکی با عنوان طولانی ترین مسیر غیر قابل کاهش رویدادها برای اجرای پروژه تعمیرات اساسی یک نیروگاه برق ابداع نمود و در نهایت در سال ۱۹۵۷ روش مسیر بحرانی ابداع گردید. اساس روش CPM بر این اصل استوار است که مسیر بحرانی(مسیری که کلیدی ترین مسیر و طولانی ترین زمان اجرا را دارد)شناسایی ، در زمانهای تعیین شده اجرا و کلیه فعالیت های وابسته به آنها نیز انجام میشود.
حرکت پیشروی (زودترین تاریخهای ممکن برای وقوع رویدادها)
 
 در این روش که از رویداد آغازین شبکه شروع و به سمت رویداد پایانه ادامه میابد، زودترین تاریخ وقوع رویداد پایه هر فعالیت را به زمان آن فعالیت اضافه می کنیم تا زود ترین تاریخ وقوع رویداد پایان آن فعالیت بدست آید. اگر بیش از یک فعالیت به رویدادی میرسند، زودترین تاریخها از طریق همه فعالیتهایی که به رویداد میرسند محاسبه و بزرگترین آنها انتخاب میشود.
حرکت بازگشتی (دیرترین تاریخهای ممکن برای وقوع رویدادها)
 
 در این روش که از رویداد پایانه شبکه شروع و به سمت رویداد آغازین ادامه میابد، زمان هر فعالیت از دیرترین تاریخ وقوع رویداد پایان آن فعالیت کسر میشود تا دیرترین تاریخ وقوع رویداد پایه آن فعالیت محاسبه شود. اگر بیش از یک فعالیت از رویدادی خارج شود، این تاریخها از طریق همه راههای ممکن  محاسبه و کوچکترین آنها به عنوان دیرترین تاریخ وقوع رویداد انتخاب می شود.
روش ارزیابی و بازنگری پروژه (pert)
 
در سال ۱۹۵۸ این روش در پروژه پولاریوس نیروی دریایی ایالات متحده ابداع شد.اساس روش pert بر این اصل متکی بود که می بایست رویدادهای کلیدی (که لازم است در تاریخهای معینی بوقوع بپیوندند تا کل پروژه در تاریخ مشخصی تکمیل بشود) را تعیین نمود.این رویدادها را سنگهای مسافت نما نامیده و در تاریخهایی معین ، وضعیت آنها را مورد بررسی قرار می دادند تا بدینوسیله موقعیت پروژه از نظر میزان پیشرفت مشخص شود.


کلمات کلیدی مرتبط:
دانلود,پاورپوینت مدیریت و کنترل پروژه (مدیریت تشکیلات کارگاهی),pptx , , مطلب مفید , ,تعریف , ,فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت، در حین اجرای پروژه، که از ابزار و تکنیک‌های خاص خود، در انجام این مهم کمک می‌گیرد. در واقع کنترل ا,
مقالات مرتبط در این دسته
پاورپوینت بررسی ایمنی در ساختمان
پاورپوینت بررسی اجزا و روش کار تاور کرین یا همان جرثقیل برجی
پاورپوینت بررسی انواع ماشين آلات ساختمانی و کاربرد آنها
پاورپوینت بررسی صورت وضعیت ، پروژه درس درس متره و برآورد
پاورپوینت بررسی چکش هیدرولیکی پیکور ، ماشین آلات ساختمانی
جزوه بررسی سنگ شکن ها.pdf
پاورپوینت بررسی ماشین آلات ساختمانی و راهسازی - جرثقیل
پاورپوینت بررسی انواع سیستمهای هوشمند در ساختمان
پاورپوینت بررسی ساختمانهای مدولار ، پروژه طراحی و تولید صنعتی مدولار
پاورپوینت بررسی انواع بیمه های ساختمانی و بیمه در پروژه های عمرانی
پاورپوینت بررسی مقررات‌ حفاظتی حفر چاه‌های دستی
پاورپوینت بررسی و تحلیل جرثقیل برجی ، تاور کرین
پاورپوینت بررسی مدیریت و تشکیلات کارگاهی ، ماشین آلات ساختمانی غلتکها
پاورپوینت بررسی ضوابط پله های فرار ، الزامات آتش نشانی در خصوص راه پله ها
پاورپوینت بررسی تراک میکسر ، ماشین آلات ساختمان
پاورپوینت بررسی انواع روشهای جوشكاري و اصول آن
پاورپوینت بررسی مدیریت طرح های بزرگ توسعه
پاورپوینت بررسی اصول کلی ساختمانهای پیش ساخته
پاورپوینت بررسی اصول ایمنی کارگاه ساختمانی و محیط کار
دانلود,پاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهی تعهدات کارفرما,pptx

 


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ و متعلق به نقش برتر پارس مي باشد
هرگونه کپی برداری منجر به پیگیری قضایی خواهد شد
Copyright © 2013-2025 - All rights reserved
طراحی سایت مشهد